A rivális otthonában győztek

2017. március 18. szombat, 19:26
Címkék: Tekemérkőzés
Győr SZOL TC - ZTK FMVas 0:8 (3518:3705). Szuperligás férfi tekemérkőzés, Győr.

A tabellaszomszéd 4. helyezett Győr otthonában nagyszerűen  dobtak a vendégek.  Igazából nincsen ekkora különbség  a két csapat között ,  de a mérkőzésen  az egerszegieknek minden bejött. A ZTK önbizalom növelő sikert ért el Győrben,  optimistán várhatja  Répcelak, illetve Szeged elleni rangadókat. Mostani győzelmével bebiztosította harmadik helyét  a bajnokságban.

Eredmények (elöl a hazaiak): Danóczy (573 fa) - Pintér (574 fa), 0:1, Batki (562) - Farkas S. (622), 0:2, Pollák (615) - Járfás Sz. (623), 0:3,  Pete L. (559) - Fehér Z. (652), 0:4, Budai (611) - Kozma (609, belső szettpontokkal az egerszegi játékos nyert)  , 0:5,  Németh (598) - Nemes (625), 0:6.

A több ütött fáért járó két pontot  ZTK FMVas kapta, így alakult ki a 0:8-as végeredmény.

Visszavágtak  döntetlenért

ZTE ZÁÉV - Ipartechnika Győr 6:2 (3290:3136)

Szuperligás női tekemérkőzés, Zalaegerszeg. Rájátszás az 1-4. helyért.

A győri  döntetlen után fűtötte visszavágás vágya a  hazaiakat, akik ennek megfelelően az első körben két meccspontot szereztek és 61 fás előnyre tettek szert. A folytatásban is  domináltak, újabb két meccspont után  biztossá vált  a győzelmük. A ZTE ZÁÉV a következő két  fordulóban  a Balatoni Vasas  ellen játszik. Mindkét találkozón nyerniük kell, hogy az utolsó két körben legyen esélyük  a bajnoki címre.

Eredmények (elöl a hazaiak):  Kovács (527 fa) - Domján (476 fa), 1:0,  Hegedüs (557) - Frank (526), 2:0,  Szabó (536) - Bállók (553), 2:1,  Airizer (573) - Csizmazia (505), 3:1,  Molnár (540) - Sass (545),  3:2,  Mátyás (569) - Járfásné (531), 4:2.

A több ütött fáért járó két pontot a ZTE ZÁÉV kapta, így alakult ki a 6:2-s végeredmény.