2024.04.19., péntek - EmmaZalaegerszeg időjárása

Gyengébb kezdés után

2016. szeptember 11. vasárnap, 16:16
ZTE ZÁÉV - Ipartechnika Győr 6:2 (3247:3104. Szuperligás női tekemérkőzés, Zalaegerszeg.

Az első fordulóbeli remeklés után haloványabban kezdte a találkozót a hazai csapat. A vendégek az első körben a csapatpontok tekintetében 2:1-re vezettek. A folytatásban az Airizer, Szabó, és Mátyás koncentrált játékkal fordított . A ZTE ZÁÉV kezdeti bizonytalankodás után biztosan győzött.

Eredmények (elöl a hazaiak): Kovács D. (531 fa) - Sass (505 fa), 1:0, Hegedüs (530) - Frank (560), 1:1, Molnár (515) - Ballók (508) (a belső szettpontok alapján nyert a vendégjátékos) 1:2, Airizer (571) - Andruska (513), 2:2, Szabó (552) - Csizmazia (517), 3:2, Mátyás (548) - Járfásné (501), 4:2.

A több ütött fáért járó 2 pontot a ZTE ZÁÉV kapta, így alakult ki a 6:2-es végeredmény.

Biztosan hozták a kötelezőt

Ajka Kristály - ZTK FMVas 1:7 (3267:3404) Szuperligás férfi tekemérkőzés, Ajka.

A csoport másik újoncánál vendégeskedett a zalai együttes, amely a mérkőzés elején egy meccspontot vesztett. Utána Farkas Sándor vezérletével fölényes győzelmet aratott. A vendégeknek a pálya rossz minőségével is meg kellett küzdenie, azonban a külső körülmények sem befolyásolták fölényes győzelmüket.

Eredmények (elöl a hazaiak): Fodor (529 fa) - Cseh (553 fa), 0:1, Lipp (573) - Járfás Sz. (575) ( a belső szett pontok alapján nyert az ajkai versenyző.), 1:1, Kovács G. (544) - Fehér Z. (547), 1:2, Tóth Z. (538) - Farkas S. (598), 1:3, Városi (516) - Nemes (559), 1:4, Nagy L. (567) -Kozma (572), 1:5. A több ütött fáért járó két pontot a ZTK FMVas kapta, így alakult ki az 1:7-es végeredmény.