2024.03.29., péntek - AgusztaZalaegerszeg időjárása

Magabiztosan győzték le a riválist

2016. november 06. vasárnap, 13:20
ZTK FMVas - Győr SZOL TC 7:1 (3472 : 3250). Szuperligás férfi tekemérkőzés, Zalaegerszeg.

Közvetlen riválisát fogadta a zalai csapat. A házigazdák végig kézben tartották a találkozó irányítását, már az első kör után jelentős előnyre tettek szert. A folytatásban sem csökkent a lendületük, valamennyi játékosuk biztosan nyert, és fölényesen győztek a jó játékoskerettel rendelkező győriek ellen.

Eredmények (elöl a hazaiak): Fehér Z. (607 fa) - Danóczy (592 fa), 0:1 ( a belső szettpontok alapján nyert a győri tekéző), Farkas S. (591) - Budai (567), 1:1, Járfás Sz. (567) - Koller (551), 2:1, Nemes (585) - Batki (535), 3:1, Takács T. (555) - Rédling (522), 4:1, Kozma (567) - Németh ( Kázár) 493, 5:1. A több ütött fáért járó két pontot a ZTK FMVas kapta, így alakult ki a 7:1-es végeredmény.

A vártnál sokkal biztosabban

Ferencvárosi TC - ZTE ZÁÉV 0:8 (3287: 3345) Budapest, szuperligás, női teke-mérkőzés.

Az alsó tabellaszomszéd ellen a vártnál nagyobb különbséggel nyert a ZTE ZÁÉV. Játékosai már az első körben remekeltek, jelentős fa előnyre tettek szert, mellette három meccspontot szereztek. A folytatásban is koncentráltan játszottak és biztosan győztek.

Eredmények (elöl a hazaiak): Bordács (571) - Szabó M. (591), 0:1 Hári (580) - Hegedüs (606), 0:2 Szabó M. (536) - Kovács D. (539), 0:3, Peténé (550) - Airizer (556), 0:4, Tímár (565) - Molnár (528), 0:5 (a belső szett pontok alapján nyert a zalai tekéző), Matula (485) - Mátyás (528), 0:6. A több ütött fáért járó két pontot, a ZTE ZÁÉV kapta, így alakult ki a 0:8-as végeredmény.