2024.04.25., csütörtök - MárkZalaegerszeg időjárása

Állásajánlatok

ANIMÁTOR

Címkék: Hévíz
ANIMÁTOR
Munkakör ANIMÁTOR  (1 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
  8380 HÉVÍZ, DR. SCHULHOFF VILMOS SÉTÁNY 1.
Munkarend KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér

Fogl. jogviszony KÖZALKALMAZOTTI (KJT.)
Jelentkezés módja FOGLALKOZTATÓNÁL: 8380 HÉVÍZ, DR. SCHULHOFF VILMOS SÉTÁNY 1.
JELENTKEZÉS FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZZAL E-MAILBEN A FOGLALKOZTATÓNÁL

Elvárások
Követelmények KÖZÉPFOKÚ VÉGZETTSÉG SZÜKSÉGES, SPORT TERÜLETÉN SZERZETT SZAKKÉPESÍTÉS VAGY FELSŐFOKÚ VÉGZETTSÉG ELŐNY
Iskolai végzettség SZAKGIMNÁZIUM, SZAKKÖZÉPISKOLA, GIMNÁZIUM,
Szakképzettség NEM ISMERT
Gyakorlati idő 1 ÉV FELETT 2 ÉVIG

Megjegyzés

Foglalkoztató
Foglalkoztató HÉVÍZGYÓGYFÜRDŐ ÉS SZENT ANDRÁS REUMAKÓRHÁZ
Képviselő HORVÁTH-CZENE ALEXANDRA TÓFÜRDŐ VEZETŐ  Telefonszáma
Cím

Lapcsalád (pdf-tár)
Zalaegerszeg
Zalai Napló
Hévíz Keszthely
CÉGBOX
HÍRLEVÉL

Leiratkozás hírlevelünkről

CÍMKÉK