2024.03.29., péntek - AgusztaZalaegerszeg időjárása

Állásajánlatok

EGYÉB HÁZTARTÁSI GÉPJAVÍTÓ

Címkék: Zalakomár
Munkakör EGYÉB HÁZTARTÁSI GÉPJAVÍTÓ  (1 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
  8751 ZALAKOMÁR (KISKOMÁROM), ÁRPÁD  ÚT 61
Munkarend ÁLLANDÓ DÉLELŐTTI MŰSZAK
Felajánlott bruttó havi bér 75500 Ft - 75500 Ft

Fogl. jogviszony MUNKA TÖRVÉNYKÖNYVE SZERINTI
Jelentkezés módja FOGLALKOZTATÓNÁL: 8751 ZALAKOMÁR (KISKOMÁROM), ÁRPÁD ÚT 61
SZEMÉLYESEN ZALAKOMÁR ÁRPÁD ÚT 61-BEN

Elvárások
Követelmények EGYÉB HÁZTARTÁSI GÉPJAVÍTÓ, 5 ÉVES GYAKORLAT
Iskolai végzettség SZAKKÖZÉPISKOLA,
Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE
Gyakorlati idő 5 ÉV FÖLÖTT

Foglalkoztató
Foglalkoztató ALEX-MAKAR KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG
Képviselő ELSUKOV ALEKSZEJ  Telefonszáma 30 / 6671704
Cím 8751 ZALAKOMÁR (KISKOMÁROM), ÁRPÁD  ÚT 61