2024.03.29., péntek - AgusztaZalaegerszeg időjárása

Állásajánlatok

GÉPGYÁRTÁS TECHNOLÓGUS

Címkék: Bagod

Munkakör    GÉPGYÁRTÁS TECHNOLÓGUS  (1 fő)
Munkavégzés helye    MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8992 BAGOD, GÉPÁLLOMÁS UTCA 9
Munkarend    KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér
Juttatás    CAFETÉRIA, ÚTIKÖLTSÉG TÉRÍTÉS
Fogl. jogviszony    MUNKA TÖRVÉNYKÖNYVE SZERINTI
Jelentkezés módja    FOGLALKOZTATÓNÁL: 8992 BAGOD, GÉPÁLLOMÁS UTCA 9
AZ EUROPELIFT@T-ONLINE.HU E-MAIL CÍMEN VAGY A +36/20/947-4767-ES TELEFONSZÁMON.

Elvárások
Iskolai végzettség    SZAKKÖZÉPISKOLA, FŐISKOLA, EGYETEM, TECHNIKUM,
Szakképzettség    GÉPÉSZMÉRNÖK, GÉPÉSZTECHNIKUS, GÉPGYÁRTÁSTECHNOLÓGUS TECHNIKUS
Gyakorlati idő    NINCS

Megjegyzés

Foglalkoztató
Foglalkoztató    EUROPELIFT KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG
Képviselő    FEKETE ADRIÁN  Telefonszáma 20 / 947-4767
E-mail cím:    europelift@t-online.hu
Cím    8992 BAGOD, GÉPÁLLOMÁS UTCA 9

Lapcsalád (pdf-tár)
Zalaegerszeg
Zalai Napló
Hévíz Keszthely
CÉGBOX
HÍRLEVÉL

Leiratkozás hírlevelünkről

CÍMKÉK