2024.04.24., szerda - GyörgyZalaegerszeg időjárása

Állásajánlatok

IGAZGATÁSI ÜGYINTÉZŐ

Munkakör    IGAZGATÁSI ÜGYINTÉZŐ  (1 fő)
Munkavégzés helye    MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8925 BÚCSÚSZENTLÁSZLÓ, PETŐFI ÚT 17.
Munkarend    KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér
Fogl. jogviszony    MUNKA TÖRVÉNYKÖNYVE SZERINTI
Jelentkezés módja    A HIVATAL@BUCSUSZENTLASZLO.HU CÍMRE KÜLDÖTT ÖNÉLETRAJZZAL MUNKAKÖR MEGJELÖLÉSSEL.

Elvárások
Iskolai végzettség    TECHNIKUM, SZAKKÖZÉPISKOLA, FŐISKOLA, GIMNÁZIUM,
Szakképzettség    NEM ISMERT, PÉNZÜGYI SZAKÜGYINTÉZŐ, TÁRSADALOMBIZTOSÍTÁSI ÜGYINTÉZŐ, IGAZGATÁSI ÜGYINTÉZŐ-ÜGYKEZELŐ
Gyakorlati idő    NINCS

Megjegyzés
Megjegyzés    PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJÁK!

Foglalkoztató
Foglalkoztató    ZALASZENTMIHÁLY KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZAT
Képviselő    .  Telefonszáma . / .
Cím    8936 ZALASZENTMIHÁLY, JÓKAI ÚT 3.