2024.04.20., szombat - TivadarZalaegerszeg időjárása

Állásajánlatok

MENÜ FŐZÉSÉBEN JÁRTAS

Címkék: BECSEHELY

Munkakör    MENÜ FŐZÉSÉBEN JÁRTAS  (1 fő)
Munkavégzés helye    MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8866 BECSEHELY, BENZINKÚT UTCA
Munkarend    RUGALMAS
Felajánlott bruttó havi bér
Fogl. jogviszony    MUNKA TÖRVÉNYKÖNYVE SZERINTI
Jelentkezés módja    FOGLALKOZTATÓNÁL: BECSEHELYI BENZINKÚT
TELEFONOS EGYEZTETÉS UTÁN, SZEMÉLYESEN.

Elvárások
Iskolai végzettség    ÁLTALÁNOS ISKOLA, SZAKMUNKÁSKÉPZŐ,
Szakképzettség    SZAKÁCS
Gyakorlati idő    NINCS

Megjegyzés    MENÜ FŐZÉSÉBEN JÁRTAS MUNKAVÁLLALÓT KERES A FER OIL! CAFE KFT BECSEHELYI BENZINKÚTRA. AZ ÁLLÁSRA OLYAN MUNKAVÁLLALÓ IS JELENTKEZHET, AKI NEM RENDELKEZIK SZAKÁCS VÉGZETTSÉGGEL, A MENÜ FŐZÉSÉBEN JÁRTASSÁG VISZONT FONTOS! MUNKAVÉGZÉS: NAPI HAT ÓRÁBAN, REGGEL 9 -TŐL DÉLUTÁN 13 - IG.

Foglalkoztató
Foglalkoztató    FER-OIL! CAFE KFT.
Képviselő    NAGYNÉ GÁSPÁR ÁGNES  Telefonszáma 30 / 2679773
Cím    6230 SOLTVADKERT, ORCZY UTCA 27