2024.03.29., péntek - AgusztaZalaegerszeg időjárása

Állásajánlatok

Operátorokat keresünk 3 műszakba

Címkék: Nagykanizsa

Kezd az új évet egy szuper álláslehetőséggel! Operátorokat keresünk 3 műszakba Nagykanizsán!
Új év, új lehetőség!
Szeretnéd az idei évet egy szuper állással indítani?
Gyártásban szerzett tapasztalatodat egy modern körülményekkel rendelkező, folyamatosan bővülő cégnél kamatoztatnád?
Nem riadsz vissza a felelősségteljes munkától és precízen tudsz dolgozni?

Van egy jó hírünk: tudunk egy Neked való állást!

Jelentkezz operátornak Nagykanizsára most, hogy Te legyél az első, akit hívunk a következő felvételi napra és akár már január elején munkába állhatsz!

Miért érdemes jelentkezned?

Mert havonta Br. 192.050 Ft-ot kereshetsz (alapbér+műszakpótlék)
Mert Nettó 15.000 Ft-os Cafetériát kapsz a próbaidő után
Mert kereseted kiegészül majd bónusz juttatásokkal is
Mert használhatod az ingyenes céges buszjáratot városon belül
Mert modern, tiszta munkakörnyezetben végezheted a munkádat
Mert hosszú távra szóló állásod lesz
Mit kell tenned mindezért cserébe?

Félkész, kész műanyag alkatrészek leszedése
Vizuális minőségellenőrzés
Sorjázás
Jól hangzik? Érdekel? Jelentkezz, ha:

Legalább 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel
Vállalod a 3 műszakos munkarendet
Precízen és megbízhatóan dolgozol
Jó a kézügyességed
Nem akadály az álló munkavégzés vállalása
Munkavégzés helye:

Nagykanizsa