2024.03.28., csütörtök - Gedeon, JohannaZalaegerszeg időjárása

Állásajánlatok

ÖSSZESZERELŐ

Címkék: CSESZTREG

Munkakör    ÖSSZESZERELŐ  (10 fő)
Munkavégzés helye    MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8973 CSESZTREG, . _ .
Munkarend    HÁROM VAGY NÉGY MŰSZAK, A HÉT MINDEN NAPJÁN
Felajánlott bruttó havi bér
Juttatás    CAFETERIA, CÉGES BUSZJÁRAT, UTIKÖLTSÉGTÉRÍTÉS, BÓNUSZ, MŰSZAKPÓTLÉK, CSARNOKPÓTLÉK,
Fogl. jogviszony    MUNKA TÖRVÉNYKÖNYVE SZERINTI
Jelentkezés módja    FOGLALKOZTATÓNÁL: 8900 ZALAEGERSZEG, ADY ÚT 2. I. EMELET
SZEMÉLYESEN
Kölcsönzés várható?    Igen

Elvárások
Követelmények    FÉMIPARI SZAKKÉPZETTSÉG ELŐNY, TOLÓMÉRŐ HASZNÁLATA FELTÉTEL
Iskolai végzettség    SZAKMUNKÁSKÉPZŐ,
Szakképzettség    LEMEZLAKATOS, ASZTALOS, HEGESZTŐ, ESZTERGÁLYOS, CNC-FORGÁCSOLÓ, GÉPLAKATOS, NC, CNC GÉPKEZELŐ (A TECHNOLÓGIA FELTÜNTETÉSÉVEL)
Gyakorlati idő    NINCS

Megjegyzés

Foglalkoztató
Foglalkoztató    WHC SZEMÉLYZETI SZOLGÁLTATÓ KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG
Képviselő    GÁNGÓ RENÁTA  Telefonszáma 92 / 550-061
Cím    8912 NAGYPÁLI, . HELYRAJZI SZÁM (HRSZ.) 030/2
www.whc.hu

Lapcsalád (pdf-tár)
Zalaegerszeg
Zalai Napló
Hévíz Keszthely
CÉGBOX
HÍRLEVÉL

Leiratkozás hírlevelünkről

CÍMKÉK