2024.04.27., szombat - ZitaZalaegerszeg időjárása

Állásajánlatok

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

Címkék: Kispáli

Munkakör    MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ  (1 fő)
Munkavégzés helye    MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8912 KISPÁLI, . HELYRAJZI SZÁM (HRSZ.) 173/6.
Munkarend    KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér
Fogl. jogviszony    MUNKA TÖRVÉNYKÖNYVE SZERINTI
Jelentkezés módja    TELEFONON: 30/200-7762 E-MAILBEN: GOCSEJMETAL2000@GMAIL.COM
TELEFONON: 30/200-7762 E-MAILBEN: GOCSEJMETAL2000@GMAIL.COM

Elvárások
Iskolai végzettség    SZAKMUNKÁSKÉPZŐ, SZAKKÖZÉPISKOLA, TECHNIKUM,
Szakképzettség    NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE
Gyakorlati idő    NINCS
Számítástechnikai ismeretek    IT ALAPISMERETEK,

Megjegyzés    FŐ FELADATOK: - ÁRAJÁNLATOK KÉSZÍTÉSE - TERMÉK ELŐÁLLÍTÁSÁHOZ SZÜKSÉGES ALAPANYAG BESZERZÉS - TERÍTÉK (FÉM SZABÁSJEGYZÉK) KÉSZÍTÉS ELVÁRÁSOK: - KÖZÉPFOKÚ MŰSZAKI VÉGZETTSÉG - AUTOCAD VAGY SOLID EDGE ISMERETE NÉMET ÉS/VAGY ANGOL NYELVISMERET ELŐNYT JELENT. FIZETÉS MEGBESZÉLÉS, MEGEGYEZÉS SZERINT. JELENTKEZÉS ELŐTT TELEFONON IDŐPONT-EGYEZTETÉS SZÜKSÉGES. KERESNI LEHET: LENGYEL TÜNDE TEL.: 30/200-7762 E-MAIL CÍM: GOCSEJMETAL2000@GMAIL.COM

Foglalkoztató    "GÖCSEJ-METÁL" SZOLGÁLTATÓ ÉS KERESKEDELMI KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG
Képviselő    LENGYEL TÜNDE  Telefonszáma 30 / 200-7762
E-mail cím:    gocsejmetal2000@gmail.com
Cím    8912 KISPÁLI, . HELYRAJZI SZÁM (HRSZ.) 173/6.