2024.04.19., péntek - EmmaZalaegerszeg időjárása

Állásajánlatok

ÁPOLÓ-GONDOZÓ

Címkék: Zalaegerszeg

Munkakör    ÁPOLÓ-GONDOZÓ  (1 fő)
Munkavégzés helye    MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8900 ZALAEGERSZEG, LANDORHEGYI ÚT 13/A.
Munkarend    12/24 ÓRÁS
Felajánlott bruttó havi bér
Fogl. jogviszony    KÖZALKALMAZOTTI (KJT.)
Jelentkezés módja    SZEMÉLYESEN, TELEFONON: 92/511-342 E-MAILBEN: GONDOZOHAZ@GKZALAEGERSZEG.HU
SZEMÉLYESEN, TELEFONON: 92/511-342 E-MAILBEN: GONDOZOHAZ@GKZALAEGERSZEG.HU

Elvárások
Iskolai végzettség    SZAKMUNKÁSKÉPZŐ,
Szakképzettség    SZOCIÁLIS SZAKGONDOZÓ, ÁPOLÓ
Gyakorlati idő    NINCS

Megjegyzés    SZAKKÉPZETTSÉG SZÜKSÉGES. MUNKAVÉGZÉS HELYE: 8900 ZALAEGERSZEG LANDORHEGYI ÚT 13/A. MUNKAIDŐ: 7.00-19.00 ÉS 17.00-7.00 FIZETÉS A KJT. ALAPJÁN MEGBESZÉLÉS SZERINT. JELENTKEZNI LEHET SZEMÉLYESEN, TELEFONON ÉS E-MAILBEN IS. KERESNI LEHET: DR. HALÁSZ ERZSÉBET TEL.: 92/511-342 E-MAIL: GONDOZOHAZ@GKZALAEGERSZEG.HU

Foglalkoztató
Foglalkoztató    ZALAEGERSZEGI GONDOZÁSI KÖZPONT
Képviselő    DR.HALÁSZ ERZSÉBET  Telefonszáma 92 / 511-342
E-mail cím:    gondozohaz@gkzalaegerszeg.hu
Cím    8900 ZALAEGERSZEG, KOSSUTH LAJOS ÚT 58-60.