2024.04.25., csütörtök - MárkZalaegerszeg időjárása

Állásajánlatok

ELADÓ

Címkék: Lenti

Munkakör    ELADÓ  (1 fő)
Munkavégzés helye    MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8960 LENTI, ALKOTMÁNY ÚT 20.
Munkarend    KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér    190000 Ft - 210000 Ft
Munka körülmények    H-P: 8-17 ÓRA, SZOMBAT: 8-12 ÓRA
Fogl. jogviszony    MUNKA TÖRVÉNYKÖNYVE SZERINTI
Jelentkezés módja    FOGLALKOZTATÓNÁL: 8960 LENTI, ALKOTMÁNY ÚT 22. (HÁZTARTÁSI BOLT)
SZEMÉLYESEN

Elvárások
Követelmények    SZÁMÍTÁSTECHNIKAI ISMERET, JÓ KOMMUNIKÁCIÓ
Iskolai végzettség    TECHNIKUM, SZAKMUNKÁSKÉPZŐ, SZAKKÖZÉPISKOLA, GIMNÁZIUM,
Szakképzettség    MŰSZAKICIKK ELADÓ, KERESKEDELMI TECHNIKUS, ÉLELMISZER- ÉS VEGYIÁRU ELADÓ, ÉLELMISZER- ÉS VEGYIÁRU-KERESKEDŐ
Gyakorlati idő    NINCS

Foglalkoztató    "KOVÁCS-FESTÉK" KERESKEDELMI KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG
Képviselő    KOVÁCS ANETT  Telefonszáma 30 / 360-4377
Cím    8960 LENTI, ALKOTMÁNY ÚT 20.