2024.04.25., csütörtök - MárkZalaegerszeg időjárása

Állásajánlatok

ÉRTÉKESÍTÉSI ASZISZTENS

Címkék: Keszthely

Munkakör    ÉRTÉKESÍTÉSI ASZISZTENS  (1 fő)
Munkavégzés helye    MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8360 KESZTHELY, KÜLSŐ-ZSIDI ÚT 2.
Munkarend    KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér    181000 Ft
Fogl. jogviszony    MUNKA TÖRVÉNYKÖNYVE SZERINTI
Jelentkezés módja    FOGLALKOZTATÓNÁL: 8360 KESZTHELY, KÜLSŐ-ZSIDI ÚT 2.
JELENTKEZÉS ÖNÉLETRAJZZAL, TELEFONOS EGYEZTETÉS SZÜKSÉGES.
Próbaidő várható?    Igen
Kölcsönzés várható?    Nem
Kirendelés várható?    Nem
Kiküldetés várható?    Nem

Elvárások
Követelmények    INFORMATIKAI ISMERETEK, JÁRMŰVEZETŐI ISMERETEK, MŰSZAKI VÉGZETTSÉG.
Iskolai végzettség    SZAKKÖZÉPISKOLA,
Szakképzettség    NEM ISMERT
Gyakorlati idő    0 ÉV FELETT 1 ÉVIG
Számítástechnikai ismeretek    INTERNET HASZNÁL, ELEKTRONIKUS LEVELEZÉS,
ADATBÁZIS-KEZELÉS,
Gépjárművezetői ismeretek    "B" SZEMÉLYGÉPKOCSI, KISTEHERGÉPKOCSI