2024.03.29., péntek - AgusztaZalaegerszeg időjárása

Állásajánlatok

IRODAI ASSZISZTENS

Címkék: Egervár

Munkakör    IRODAI ASSZISZTENS  (1 fő)
Munkavégzés helye    MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8913 EGERVÁR, 501/12  HELYRAJZI SZÁM (HRSZ.)
Munkarend    KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér    300752 Ft - 375940 Ft
Juttatás    CAFETÉRIA, TELJESÍTMÉNY ALAPJÁN PRÉMIUM VAGY BÓNUSZ, MUNKÁBA JÁRÁS TÁMOGATÁSA
Fogl. jogviszony    MUNKA TÖRVÉNYKÖNYVE SZERINTI
TELEFON: 30/247-8301

Elvárások
Követelmények    ÖNÁLLÓ, PONTOS SZÍNVONALAS MUNKAVÉGZÉS
Iskolai végzettség    TECHNIKUM, SZAKKÖZÉPISKOLA, GIMNÁZIUM,
Szakképzettség    NEM ISMERT
Gyakorlati idő    2 ÉV FELETT 5 ÉVIG
Számítástechnikai ismeretek    IT ALAPISMERETEK,
Gépjárművezetői ismeretek    "B" SZEMÉLYGÉPKOCSI, KISTEHERGÉPKOCSI

Foglalkoztató    VASI ASZFALT - GÉP ÉPÍTŐIPARI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT.
Képviselő    KULCSÁR MÁTÉ  Telefonszáma 70 / 365-7506
Cím    9826 PETŐMIHÁLYFA, KOSSUTH LAJOS  UTCA 16.