2021.02.27., szombat - EdinaZalaegerszeg időjárása

Állásajánlatok

Logisztikai vezető

Címkék: Nagykanizsa

Teljes munkaidő
Hire-One Kft.
Nagykanizsa, Zala

Az alábbi pozícióba keresünk vezetőt, egy kb. 100 főt foglalkoztató gyártó vállalat számára:

Logisztikai és Beszerzési vezető
Feladatok
A vállalat logisztikai folyamatainak irányítása és ellenőrzése (készletgazdálkodás, raktározás, bevételezés, anyagkiadás);
A vállalat beszerzési folyamatainak irányítása és ellenőrzése (beszerzési források felderítése és kiválasztása, ártárgyalások lebonyolítása, megrendelések kiadása, árubeérkezés kontrollja, reklamációs folyamatok támogatása);
A logisztikai és beszerző csapat vezetése (kb. 15 fő), motiválása és fejlesztése, a csapat éves céljainak meghatározása, nyomon követése, visszaellenőrzése;
A management által meghatározott éves megtakarítási célok elérése érdekében költségcsökkentő projektekre javaslatok tétele, egyeztetést követően azok megvalósítása, nyomon követése, időszakos jelentések készítése.
Elvárások
Felsőfokú végzettség és releváns logisztikai tapasztalat;
Vezetői affinitás;
Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
Gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat.
Amit kínálunk
Megbízható, tőkeerős hazai vállalat;
Motiváló bérezés és juttatások;
Bejárás támogatása.
Előnyök
Fémiparban szerzett szakmai tapasztalat;
További nyelvismeret;
Vezetői tapasztalat.
Munkavégzés helye
Nagykanizsa
Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Lapcsalád (pdf-tár)
Zalaegerszeg
Zalai Napló
Hévíz Keszthely
CÉGBOX
HÍRLEVÉL

Leiratkozás hírlevelünkről

CÍMKÉK