2024.03.19., kedd - József, BánkZalaegerszeg időjárása

Állásajánlatok

MI karbantartó

Címkék: Zalaegerszeg

A Trenkwalder Recruitment Kft. zalaegerszegi partnere megbízásából munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Trenkwalder Kft.
ALAPVETŐ ELVÁRÁSOK
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSKARBANTARTÁS, SZERVIZGYÁRTÁS, MŰSZAKI TERÜLET1 - 2 ÉV TAPASZTALATBEOSZTOTTKÖZÉPFOKÚ VÉGZETTSÉGTELJES MUNKAIDŐANGOL - ALAPFOKÚ

Feladatok
•    Hibafeltárás, javítás és a karbantartási feladatok megszervezése, elvégzése
•    Minőségügyi terveknek megfelelő javítások és megelőző karbantartások elvégzése
•    Szükséges anyagok és alkatrészek megrendelése, dokumentálása
•    Gyártóberendezések, eszközök telepítésében való közreműködés

Elvárások
•    Műszaki végzettség /Elektronikai, Mechanikai, Mechatronikai irány/
•    Gyártó berendezések karbantartásában szerzett releváns tapasztalat
•    Több műszakos munkarend vállalása
•    Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
•    Angol nyelv alapfokú ismerete

Amit kínálunk
•    Multinacionális háttér
•    Hosszú távú lehetőség
•    Változatos, kihívásokkal teli feladatkör egy speciális szektorban
•    Versenyképes fizetés és juttatási csomag (bruttó 250.000 Ft-tól)
•    Havi bónusz
•    Cafeteria
•    Műszakpótlék
•    Túlórapótlék
•    Céges buszjárat
•    Folyamatos továbbképzések és tréningek
Munkavégzés helye
Zalaegerszeg

Lapcsalád (pdf-tár)
Zalai Napló
Hévíz Keszthely
CÉGBOX
HÍRLEVÉL

Leiratkozás hírlevelünkről

CÍMKÉK