2024.03.19., kedd - József, BánkZalaegerszeg időjárása

Állásajánlatok

SZOCIÁLIS GONDOZÓ

Munkakör    SZOCIÁLIS GONDOZÓ  (2 fő)
Munkavégzés helye    MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8872 MURASZEMENYE, 8887 BÁZAKERETTYE _
Munkarend    KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér
Munka körülmények    MUNKAVÉGZÉS HELYE: MURASZEMENYE VAGY BÁZAKERETTYE
Fogl. jogviszony    MUNKA TÖRVÉNYKÖNYVE SZERINTI
Jelentkezés módja    FOGLALKOZTATÓNÁL: 8776 MAGYARSZERDAHELY, ÚJNÉPPUSZTA _ 9.
A WWW.KOZIGALLAS.GOV.HU OLDALON MEGADOTTAK SZERINT 11.25-IG POSTAI ÚTON, E-MAILBEN VAGY SZEMÉLYESEN.

Elvárások
Követelmények    KÖZÉPFOKÚ KÉPESÍTÉS, I/2000. (I.7.) SZCSM RENDELET SZERINT, TOVÁBBI INFORMÁCIÓ: WWW.KOZIGALLAS.GOV.HU
Iskolai végzettség    SZAKISKOLA, GIMNÁZIUM, SZAKKÖZÉPISKOLA,
Szakképzettség    SZOCIÁLIS GONDOZÓ ÉS ÁPOLÓ, ÁPOLÓ
Gyakorlati idő    NINCS

Foglalkoztató    ZALA MEGYEI SZIVÁRVÁNY EGYESESÍTETT SZOCIÁLIS INTÉZMÉNY
Cím    8776 MAGYARSZERDAHELY, ÚJNÉPPUSZTA _ 9.