2024.05.02., csütörtök - ZsigmondZalaegerszeg időjárása

Állásajánlatok

Állásajánlat Zala-Vas (július)

Címkék: Zala-Vas
Zala-Vas megyei állásajánlatok

Medenceőr

1.600–2.100 Ft/óra

Vas megye egyik kedvelt üdülővárosában medenceőr pozícióba keresünk munkatársakat!

Foglalkoztatás típusa: alkalmi munkavállalás.

Tapasztalat: nem igényel.

Feladatok: a biztonságos uszodahasználat feltételeinek biztosítása.

Alapanyagos

Vas megyei gyárunkba alapanyagost keresünk!

Elvárás: • min. 8 általános • gyalogkíséretű jogsi – 4 műszak.

Amit ajánlunk: • céges buszjárat • hosszú távú munkalehetőség.

Bérezés: • nettó kb.: 290.000–310.000 Ft/hó – 22.000 Ft/hó cafetéria.

Elektromos karbantartó

Hosszú távú munkalehetőség • rendszeres infónapok és céges rendezvények • szakmai és személyes fejlődési lehetőség • családias munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Celldömölk

Raktáros

Zala megyében működő nyomdaiparban tevékenykedő vállalat keres munkatársat.

Feladatok:

• Alapanyagok / áruk bevételezése és kiadása
• Gépjárm
űvek rakodása
• Áru előkészítés
• Bej
övő nyomtatványok kezelése
• Leltározásban való részvétel, göngyölegkezelés…