2024.04.26., péntek - ErvinZalaegerszeg időjárása

Állásajánlatok

HR asszisztens

Címkék: Zalaegerszeg

 Teljes munkaidő

Prohuman

Zalaegerszeg

Önéletrajz elküldése

Zalaegerszegi irodánkba keresünk munkatársat pozícióba
Foglalkoztatás típusa Teljes munkaidős Tapasztalat 1-3 év szakmai tapasztalat
Végzettség Középiskola
Feladatok :

  • személyügyi nyilvántartásban lévő adatok naprakészen tartása
  • munkavállalók be-és kiléptetésével kapcsolatos ügyintézés
  • munkaügyi és munkavédelmi dokumentációk naprakész vezetése
  • személyügyi tevékenységgel kapcsolatos napi adminisztratív feladatok ellátása, munkaügyi iratok iktatása
  • táblázatok, jelentések készítése
  • bérszámfejtésben, havi zárlati feladatokban való aktív részvétel
  • projektvezető, toborzó, munkaügyi ügyintéző munkatársak feladatainak teljeskörű támogatása
  • postázás, iktatás, adatrögzítés
  • ügyfélszolgálatos tevékenységi kör ellátása

Előnyök :

  • B kategóriás jogosítvány

Elvárások :

  • minimum középfokú végzettség
  • terhelhetőség, szorgalom, rugalmasság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • precizitás, pontosság
  • irodai, elsősorban toborzási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk :

  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Jó csapat, jó hangulat
  • Céges laptop és telefon