2024.04.23., kedd - BélaZalaegerszeg időjárása

Állásajánlatok

HR asszisztens

Címkék: Zalaegerszeg

Zalaegerszeg

Tovább a jofogas.hu weboldalára

Zalaegerszegi irodánkba HR ASSZISZTENS munkatársat keresünk!

A feladatok:

  • személyügyi nyilvántartásban lévő adatok naprakészen tartása
  • munkavállalók be-és kiléptetésével kapcsolatos ügyintézés
  • statisztikák, kimutatások elkészítésében aktív közreműködés
  • táblázatok, jelentések készítése
  • adatok rögzítése, feltöltése,
  • bérszámfejtésben, havi zárlati feladatokban való aktív részvétel
  • projektvezető, toborzó munkatársak feladatainak teljeskörű támogatása
  • postázás, iktatás
  • ügyfélszolgálati tevékenység

Amit kínálunk:

  • jó csapat, jó hangulat
  • hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • céges laptop és telefon

Amit kérünk:

  • minimum középfokú végzettség
  • terhelhetőség, rugalmasság, szorgalmas munkavégzés
  • precizitás, pontosság
  • irodai, elsősorban toborzási területen szerezett tapasztalat

Előny: B kategóriás jogosítvány.

Ha felkeltettük érdeklődésed, jelentkezz fényképes önéletrajzzal a E-mail cím mutatása itt jofogas.hu e-mail címen, vagy érdeklődj a Telefonszám mutatása itt jofogas.hu-as telefonszámon! Jelentkezés: E-mail cím mutatása itt jofogas.hu