2024.04.20., szombat - TivadarZalaegerszeg időjárása

Állásajánlatok

Mérlegképes könyvelő (Nagykanizsa)

Címkék: Nagykanizsa

Feladatok
•    Gyártási tevékenységet folytató Partnerünknél könyvelői feladatok ellátása:
•    Vevői számlák kiállítása,
•    Tárgyi eszközök aktiválása,
•    Beérkező számlák rendszerben történő rögzítése,
•    Banki utalások előkészítése,
•    Vevői egyeztetések (számlák esetében);
•    Hó végi elhatárolások kalkulációja;
•    Mérleg és eredménykimutatás elkészítésében részvétel;
•    Pénzügyi kimutatások készítése a felsővezetés részére.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft.
ALAPVETŐ ELVÁRÁSOK
PÉNZÜGY, SZÁMVITEL3 - 5 ÉV TAPASZTALATBEOSZTOTTFELSŐFOKÚ VÉGZETTSÉGTELJES MUNKAIDŐ

Elvárások
•    Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség;
•    Releváns, min. 3 éves tapasztalat (több is lehet!).
Amit kínálunk
•    Stabil, családias hangulatú vállalati légkör,
•    Motiváló bérezés.
Munkavégzés helye
•    Nagykanizsa
Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Lapcsalád (pdf-tár)
Zalaegerszeg
Zalai Napló
Hévíz Keszthely
CÉGBOX
HÍRLEVÉL

Leiratkozás hírlevelünkről

CÍMKÉK