2024.03.19., kedd - József, BánkZalaegerszeg időjárása

Állásajánlatok

SZÁMVITELI ÜGYINTÉZŐ

Címkék: Zalaegerszeg

Munkakör    SZÁMVITELI ÜGYINTÉZŐ  (1 fő)
Munkavégzés helye    MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8900 ZALAEGERSZEG, DÓZSA GY.  UTCA 51.
Munkarend    KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér    210600 Ft
Fogl. jogviszony    MUNKA TÖRVÉNYKÖNYVE SZERINTI
Jelentkezés módja    JELENTKEZÉS: ÖNÉLETRAJZZAL A KREATOR77@FREEMAIL.HU E-MAIL CÍMEN.
JELENTKEZÉS:ÖNÉLETRAJZZAL A KREATOR77@FREEMAIL.HU E-MAIL CÍMEN.

Elvárások
Iskolai végzettség    GIMNÁZIUM, SZAKKÖZÉPISKOLA,
Szakképzettség    SZÁMVITELI SZAKÜGYINTÉZŐ, NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE
Gyakorlati idő    NINCS
Számítástechnikai ismeretek    IT ALAPISMERETEK,

Megjegyzés    ANGOL VAGY NÉMET NEYELVISMERET ELŐNYT JELENT. FIZETÉS MEGBESZÉLÉS, MEGEGYEZÉS SZERINT.

Foglalkoztató    KREÁTOR 2000 PÉNZÜGYI SZOLGÁLTATÓ BETÉTI TÁRSASÁG
Képviselő    VARGÁNÉ SZÁNTAI KATALIN  Telefonszáma 30 / 290-1108
Cím    8900 ZALAEGERSZEG, KIKELET UTCA 6/C