2021.05.06., csütörtök - Ivett, FridaZalaegerszeg időjárása

Programajánló

Világzenei udvar - Kocsor Ház - Művészetek Völgye 2019

2019. július 19. péntek, 14:55 - július 29., 00:00

Nyilvános · Kocsor Ház Dörögd  

2019-ben ráerősítünk a világzenére a Művészetek Völgyében, sodorjon Titeket is el ez a vad dallamvilág!
Világzenei kis- és nagykoncertek, feltörekvő fiatalok és befutott nagyágyúk, hazai és külföldi arcok, hogy mindenki megtalálja a szája íze szerint való programot. 
Az utánozhatatlan atmoszféráról idén is gondoskodunk, a látványt pedig a Fényszórók Visual csapata biztosítja. 

Déutánonként izgalmas beszélgetések Pintér Borival, Dinnyés Gergellyel, Kultúr Krimóval és az Impro színházzal.
Találkozzunk idén is a pajta kocsma mellett a csillagos ég alatt!


Részletes program:

Július 19. - péntek
16.30    Tárkány Művek
18.30    Yegor Zabelov (BY)
21.00    Palya Bea
23.00    Parno Graszt
00.30    Táncház: Parno Graszt

Július 20. - szombat
13.30    Pintér Bori és vendégei: Mesélj rólam, ha tudsz? 
                Hommage Tandori Dezső. Verseket olvas fel: Hobo
16.30    Nunki Bay Starship
18.30    Cimbaliband és Danics Dóra
21.00    Aurevoir
23.00    Kale Lulugyi
00.30    Táncház: Kale Lulugyi 

Július 21. - vasárnap
13.30    Pintér Bori és Fábián László: Bölcsészet ma, mivégre    
                egyáltalán?
16.30    Bajdázó
18.30    Ferenczi György és az 1-ső Pesti Rackák 
21.00    Szirtes Folk
23.00    Jóanépi

Július 22. - hétfő
13.30    Mona Lisa a nappaliban – Kultúr Krimó beszélgetés
16.30    Napfonat
18.30    Bognár Szilvia Sextet
21.00    Bagossy Brothers Company
23.00    Zűrös banda

Július 23. - kedd
13.30    Arról beszélünk, amiről nem beszélünk – Dinnyés Gergely 
                kritikus és vendégei
16.30    Dalinda
18.30    Meszecsinka
21.00    Karaván Família
23.00    Romengo 

Július 24. - szerda
13.30    Arról beszélünk, amiről csak beszélünk – Dinnyés 
                Gergely kritikus és vendégei
16.30    Csángálló
18.30    Úzgin Űver
21.00    Sena Band
23.00    RedRed

Július 25. - csütörtök
13.30    Segítség, alattam a színpad! – Kultúr Krimó
16.30    Kollár-Klemencz László: Az erdő is tanít - felolvasás
18.30    Szalóki Ági gyerekzenekar 15
21.00    Antonia Vai (SE)
23.00    Hét Hat Club

Július 26. - péntek
13.30    Impro Színház – Fórum társulat
16.30    Tóth Bagi Csaba Balkan Union
18.30    Kollár-Klemencz László: Rengeteg
21.00    Pannonia Allstars Ska Orchestra
23.00    HolddalaNap
00.30    Táncház: HolddalaNap

Július 27. - szombat
13.30    Impro Színház – Fórum társulat
16.30    JÜ
18.30    Muzsik és Volkova
21.00    The Mabon Dawud Republic feat Said Tichiti + Stevo 
                 Atambire (GH)
23.00    Besh o droM
00.30    Táncház: Besh o droM

Július 28. - vasárnap
16.00    Rutkai Bori Band
18.00    Gypo Circus

 

Lapcsalád (pdf-tár)
Zalaegerszeg
Zalai Napló
Hévíz Keszthely
CÉGBOX
HÍRLEVÉL

Leiratkozás hírlevelünkről

CÍMKÉK