2024.04.26., péntek - ErvinZalaegerszeg időjárása

Állásajánlatok

ÁRUBESZÁMOLÓ

Címkék: Zalaegerszeg

Munkakör ÁRUBESZÁMOLÓ  (4 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
  8900 ZALAEGERSZEG, KASZAHÁZI ÚT 34.
Munkarend HÁROM VAGY NÉGY MŰSZAK, A HÉT ÖT MUNKANAPJÁN
Felajánlott bruttó havi bér

Fogl. jogviszony MUNKA TÖRVÉNYKÖNYVE SZERINTI
Jelentkezés módja SZEMÉLYESEN, TELEFONON: 20/364-6896 E-MAILBEN: HR@ZALACO.HU
SZEMÉLYESEN, TELEFONON: 20/364-6896 E-MAILBEN: HR@ZALACO.HU

Elvárások
Iskolai végzettség ÁLTALÁNOS ISKOLA,
Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE
Gyakorlati idő NINCS
Számítástechnikai ismeretek IT ALAPISMERETEK,

Megjegyzés
Megjegyzés SZÁMÍTÓGÉPKEZELŐI ISMERET ELVÁRÁS. SZAKMAI VÉGZETTSÉG NEM SZÜKSÉGES. 1-2 ÉV GYAKORLAT ELŐNYT JELENT. FIZETÉS MEGBESZÉLÉS, MEGEGYEZÉS SZERINT. JELENTKEZÉSEKET SZEMÉLYESEN, TELEFONON ÉS E-MAILBEN IS VÁRJÁK. KERESNI LEHET: MIKLÓSNÉ LUKÁCS BERNADETT TEL.: 20/364-6896 E-MAIL: HR@ZALACO.HU

Foglalkoztató
Foglalkoztató ZALACO SÜTŐIPARI ZRT.
Képviselő MIKLÓSNÉ LUKÁCS BERNADETT  Telefonszáma 20 / 364-6896
E-mail cím: hr@zalaco.hu
Cím 8900 ZALAEGERSZEG, KASZAHÁZI ÚT 34.
Lapcsalád (pdf-tár)
Zalaegerszeg
Zalai Napló
Hévíz Keszthely
CÉGBOX
HÍRLEVÉL

Leiratkozás hírlevelünkről

CÍMKÉK