2024.05.08., szerda - MihályZalaegerszeg időjárása

Állásajánlatok

HR referens

Címkék: Zalaegerszeg

HR referens
Teljes munkaidő
Trenkwalder Magyarországon

Zalaegerszeg
Az egyik piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt. A Trenkwalder Cégcsoport zalaegerszegi irodájába új munkatársat keresünk a fenti pozícióba:

HR referens

Amit kínálunk:
Széleskörű béren kívüli juttatások
Azonnali kezdés lehetősége
Professzionális, jó hangulatú csapat
Határozatlan idejű munkaviszony
Folyamatos, szakmai fejlődési lehetőség
Elvárások:
Minimum középfokú végzettség, felsőfokú, szakterülethez relevánsan köthető végzettség előnyt jelent
Munkaügyi feladatok ellátásában szerzett minimum 1-3 éves tapasztalat
Naprakész munkaügyi, munkajogi ismeretek (Mt.)
MsOffice programok felsőfokú használata (különösképp Excel és Word)
Középfokú angol nyelvtudás
Pontos, igényes, precíz munkavégzés
B kategóriás jogosítvány elengedhetetlen
Feladatok:
Munkavállalók személyügyi anyagainak kezelése
Munkaviszonnyal kapcsolatos adminisztráció határidőre történő ellátása
Bérszámfejtés előkészítése, teljesítési igazolások adminisztrációja
Szabadságok, táppénz, utazási költségtérítések és egyéb elszámolandó tételek feldolgozása
Szoros együttműködés a központi bérszámfejtő csapattal valamint a pénzügyi osztállyal
Folyamatos kapcsolattartás a Partnerekkel

Lapcsalád (pdf-tár)
Zalai Napló
Hévíz Keszthely
CÉGBOX
HÍRLEVÉL

Leiratkozás hírlevelünkről

CÍMKÉK