2024.03.19., kedd - József, BánkZalaegerszeg időjárása

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI SPECIALISTA MUNKATÁRSAT KERESÜNK ZALAEGERSZEGRE

Címkék: Zalaegerszeg

Plasma Expert Kft.

Zalaegerszeg

Tovább a grabjobs.co weboldalára

ÉRDEKEL A MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS? Nem zavar, ha munkádat szigorú előírások alapján kell végezned? Precíz vagy és a szabályokat betartva végzed a munkád? Dinamikusan fejlődő országos hálózatunk keresi új csapattagját hamarosan nyíló, ZALAEGERSZEGI Plazma Centerünkbe
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI SPECIALISTA
munkakörbe.

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

  • Határozatlan idejű munkaszerződést, versenyképes fizetést,
  • kiváló munkakörülményeket és együttműködő csapatot,
  • teljes körű oktatást és folyamatos belső képzéseket, fejlődési lehetőséget kínálunk.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • Hatékonyan közreműködsz a Plazma Center minőségbiztosítási rendszerének felügyeletében és folyamatos ellenőrzésében,
  • biztosítod a centerben dolgozó szakmai területek munkájához a minőségbiztosítási támogatást,
  • szervezed a centerben az oktatásokat, részt veszel a központi oktatásokon,
  • hozzájárulsz a szabályozások (SOP-k, munkautasítások) elkészítéséhez,
  • kezeled a centerben a nem megfelelőségeket, reklamációkat, specifikáció határon túli eredményeket,
  • támogatod a kvalifikálási/validálási team munkáját,
  • közreműködsz a centert érintő központi változtatási eljárásokban,
  • részt veszel a központi beszállító minősítési folyamatokban, kapcsolódó adatszolgáltatásban,
  • elvégzed a centerben használatos beépülő anyagok felszabadítását,
  • elkészíted a center önellenőrzési tervét és koordinálod a folyamatot,
  • adatszolgáltatással támogatod a központi minőségügyi rendszerek csoport munkáját,
  • részt veszel a telephelyet érintő hatósági inspekciókon, belső és vevői auditokon.

MI SZÜKSÉGES AHHOZ, HOGY A CSAPATUNK TAGJA LEGYÉL?

  • Reál területen szerzett felsőfokú végzettséged van (elsősorban gyógyszerész, vegyész, vegyészmérnök, biológus, biomérnök, élelmiszermérnök képesítésed),
  • legalább 3 éves, gyógyszeripari minőségbiztosítás és/vagy gyártás területén szerzett gyakorlattal rendelkezel,
  • van jártasságod kvalifikálás, validálás területén,
  • ismered és magabiztosan alkalmazod a GMP (Helyes Gyógyszergyártási Gyakorlat) követelményrendszerét, előírásait,
  • munkádat önállóan, felelősségtudattal, precízen és pontosan végzed, képes vagy a feladataid megfelelő priorizálására,
  • dinamikus, szabálykövető és proaktív vagy a munkavégzés során.

ELŐNYT JELENT SZÁMODRA A KIVÁLASZTÁS SORÁN:

  • Van kommunikációképes angol nyelvtudásod és/vagy
  • IT szoftvervalidálásban szerzett tapasztalatod és/vagy
  • dolgoztál már teamvezetőként, csoportvezetőként.