Rövidhírek
Dr. Sinkó Vilmos maradt a Zalaegerszegi Járásbíróság elnöke
Dr. Sinkó Vilmos a Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Karán szerzett diplomát 2001-ben. Jogi pályáját az akkor még Zalaegerszegi Városi Bíróságon kezdte, majd 2007-ben kapta meg bírói kinevezését és közel 11 éven át – 2018-ig – a Keszthelyi Járásbíróságon büntető ügyszakban dolgozott, majd 2018. március elsejével helyezték át a Zalaegerszegi Járásbíróságra.
A zalaegerszegi bíróság épülete (Illusztráció; Fotó: Pánczél Petra/ZalaMédia archív)
Részt vesz a Zalaegerszegi Törvényszék Bírói Tanács munkájában, s Magyar Jogász Egylet Zala Megyei Szervezetének elnökségi tagja.
Dr. Sinkó Vilmos első elnöki ciklusát 2019. július 1. napjával kezdte, megbízatása 2025. június 30. napjáig szólt, a mostani kinevezéssel 2031. június 30. napjáig tölti be a vezető tisztséget - tájékoztatott dr. Vándor Virág sajtószóvivő.
MEGOSZTÁS
-
rövidhírek
Lezárják a Kossuth Lajos utca Berzsenyi Dániel- és Petőfi utca közötti szakaszátJúlius 21-től szegélycsere Zalaegerszegen, a Budai Nagy Antal utcábanTisza kongresszus Nagykanizsán - ismertették a párt főbb programjaitEgerszeg Kártya átvételMagyar-kínai autóipari fejlesztési és validációs központ létesülhet Zalaegerszegen Kerékpárút épül Bak és Zalaapáti között15 éremmel zárták a legfiatalabb úszók bajnokságát a Zalaco-ZÚK versenyzőiA Leicester City lesz a Zete Fieszta vendégeSzakaszos útzár a zalaegerszegi Kossuth utcában, teljes lezárás a Bajcsy-Zsilinszky térenHidegfront hoz felfrissülést, fejfájás, migrén jelentkezhet -
rovatunk hírei
Lezárják a Kossuth Lajos utca Berzsenyi Dániel- és Petőfi utca közötti szakaszátJúlius 21-től szegélycsere Zalaegerszegen, a Budai Nagy Antal utcábanTisza kongresszus Nagykanizsán - ismertették a párt főbb programjaitEgerszeg Kártya átvételMagyar-kínai autóipari fejlesztési és validációs központ létesülhet Zalaegerszegen Kerékpárút épül Bak és Zalaapáti között15 éremmel zárták a legfiatalabb úszók bajnokságát a Zalaco-ZÚK versenyzőiA Leicester City lesz a Zete Fieszta vendégeSzakaszos útzár a zalaegerszegi Kossuth utcában, teljes lezárás a Bajcsy-Zsilinszky térenHidegfront hoz felfrissülést, fejfájás, migrén jelentkezhet top 10
Bezárt a Club PopUp Underground, kiárusították a készletetTrópusi lepkéket nevel a 10 éves zalaegerszegi fiúIdén is nagy sikerrel rendezték meg a filmzenei koncertetNegyven éve végeztek: jubileumi találkozót tartottak PSZF egykori hallgatói Szakaszos útzár a zalaegerszegi Kossuth utcában, teljes lezárás a Bajcsy-Zsilinszky térenLemezfelvétel a Göcseji Falumúzeum Klügel-orgonáján Negyvenéves Zalaegerszeg jelképe, a tulipános szökőkútHarmincöt évvel ezelőtt térhettek vissza a ferencesek zalaegerszegi kolostorukbaKomplex népi kézműves alkotótábor a Gébárti-tónálVega est - Integetés az űrállomásnak és Kapu Tibornak