2024.04.26., péntek - ErvinZalaegerszeg időjárása

Állásajánlatok

SPORT ANIMÁTOR

Címkék: Zalakaros

Munkakör    SPORT ANIMÁTOR  (2 fő)
Munkavégzés helye    MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8749 ZALAKAROS, GYÓGYFÜRDŐ TÉR 8
Munkarend    KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér    210600 Ft - 211600 Ft
Juttatás    ÉTKEZÉSI ÉS MUNKÁBAJÁRÁSI KÖLTSÉGTÉRÍTÉS
Fogl. jogviszony    MUNKA TÖRVÉNYKÖNYVE SZERINTI
Jelentkezés módja    FOGLALKOZTATÓNÁL: 8749 ZALAKAROS, GYÓGYFÜRDŐ TÉR 8
JELENTKEZNI LEHET TELEFONON (93/542-181) HÉTKÖZNAP 08:00-16:00-IG, VAGY E-MAILBEN, FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZZAL. (TERAPIA@MENDAN.HU)

Elvárások
Követelmények    SPORTANIMÁTORI, REKREÁCIÓS VÉGZETTSÉG, SPORTANIMÁTORI GYAKORLAT
Iskolai végzettség    FŐISKOLA, SZAKKÖZÉPISKOLA, TECHNIKUM, SZAKMUNKÁSKÉPZŐ, EGYETEM, SZAKISKOLA, GIMNÁZIUM,
Szakképzettség    NEM ISMERT
Gyakorlati idő    1 ÉV FELETT 2 ÉVIG
Nyelvtudás    NÉMET (ALAPSZINTŰ NYELVISMERET)

Megjegyzés
Megjegyzés    ANGOL NYELV ISMERETE ELŐNY.

Foglalkoztató    MENDAN HOTEL KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG (HOTEL MENDAN)
Képviselő    UJVÁRI ANIKÓ  Telefonszáma 93 / 542-181
E-mail cím:    terapia@mendan.hu
Cím    8749 ZALAKAROS, GYÓGYFÜRDŐ TÉR 8