Archivum
80 tonna gyógyiszapot használtak fel...
A Danubius Zrt. hévízi szállodáinak vezetőségét képviselve Nagy Rita igazgató várta a vállalati, önkormányzati, hatósági, intézményi, beszállítói, szolgáltatói partnereket arra a hagyományos január végi állófogadásra, ahol köszönetet mondtak azért, hogy a fürdővárosi hotelek 2013-ban ismét nagyon sikeresek és eredményesek tudtak maradni.
Danubius partner parti: Sikerek és eredmények
Köszöntőbeszédében az igazgató kiemelte izgalmakkal és munkával teli esztendőt hagytak maguk mögött és úgy foglaltságban, mind vendégszámban szép fejlődést értek el. A két hévízi egységben a "boldog békeidőket" idézte a 78-78 százalékos foglaltság, ami az utazási irodák aktív szerepvállalását is igazolta. Egy év alatt a két hotelben 18 ezer vendéget láttak el, akik közel 200 ezer vendégéjszakát töltöttek el. A számos beruházást, fejlesztést és felújítást sorolva Nagy Rita említést tett a számítógépes hálózat teljes modernizálásáról, az Aqua termálmedencéjének fölújításáról. Idén átépítik a gyógyászati és elektroterápiás részleget, továbbá a személyzeti öltözőt, megújítják a tűzvédelmi rendszert.
Érdekességként elhangzott: tavaly a vendégek számára vásároltak 87 tonna gyümölcsöt, 120 tonna zöldséget, 33 tonna tőkehúst, 26 tonna baromfit, 16 tonna halat, 350 ezer tojást, 125 ezer zsemlét és 37 ezer tekercs WC-papírt. A gyógyászati részlegen elhasználtak 80 tonna gyógyiszapot, a fürdőszobákba pedig bekészítettek 66 ezer sampont és 40 ezer mini-szappant.
MEGOSZTÁS
-
rövidhírek
Megvannak a ZTE FC következő bajnoki mérkőzéseinek időpontjaiÚj burkolat a Szeliánszky Márta-iskola bejáratánálLégyott Zalaegerszegen - városi sétaHárom bajnoki cím a Zalaszám ZAC szenior atlétáitólAz eladósodás veszélyei- mérlegeljünk körültekintően hitelfelvétel előttÉvnyitó ünnepség a Deák Ferenc TechnikumbanIrodahelyiséget kapott a zalaegerszegi diákönkormányzatGázvezeték-felújítás és útlezárás a zalaegerszegi Mező utcábanHamarosan aszfaltozás kezdődik az Ady utcábanHosszú út vár a ZTE FC-re -
rovatunk hírei
Wolfpack 2025 Makettverseny és KiállításArte vita natura - a 32. GébArt Zalaegerszegi Nemzetközi Művésztelep zárókiállításaÉvfolyamtalálkozó a Pannon EgyetemenMúzeumok Éjszakája 2025Statárium- drámaelőadás a TörvényszékenXXIX. Göcseji Prószafesztivál a Gébárti-tónálÍgy éltünk a '80-as években - kiállítás a Göcseji MúzeumbanKitekintő - Frimmel Gyula grafikusművész kiállításaEsély Gála 2025Kis képek és műhelytitkok - Nemes László kiállítása top 10
Megnyílt a 2025-ös Vadpörkölt és Bor Fesztivál Zalaegerszegen121 éve született Keresztury Dezső, Zalaegerszeg díszpolgáraAusztriai rezidensprogramon járt Tóth Norbert képzőművészA székely atyafi és a magyar humorÉvnyitó ünnepség a Deák Ferenc TechnikumbanFelújítják a Hoffhalter utcát ZalaegerszegenVadpörkölt és Borfesztivál - Különleges élmények és jótékonysági pörköltfőzésTetőfelújítás és ablakcsere a VásárcsarnokbanMegújult környezetben indult a tanév az Izsák Imre iskolábanFerenczy Béni-díjban részesült Horváth László szobrászművész