Archivum
Orvosokat ismertek el
Dr. Kovács Lajos szülész-nőgyógyász és dr. Selmeczi Kamill háziorvos kapta meg idén a Szent Kozma és a Szent Damján díjat, amit ebben az évben negyedik alkalommal ítélt oda a Magyar Orvosi Kamara Zala Megyei Területi Szervezete.
Átadták a Szent Kozma- és Szent Damján-díjat
Kiss Ferenc, a megyei orvosi kamara elnöke elmondta, tíz évvel ezelőtt a megyei közgyűlés alapította az elismerést, majd megszüntette. 2010-ben úgy gondolták, hogy "átveszik" a díjat, és minden évben kitüntetnek két orvost, akik a szakmai életében, a betegellátásban jelentős tevékenységet fejt ki, ugyanakkor kamarai munkájuk is példaértékű.
Kiss Ferenc, a megyei orvosi kamara elnöke elmondta, tíz évvel ezelőtt a megyei közgyűlés alapította az elismerést, majd megszüntette. 2010-ben úgy gondolták, hogy "átveszik" a díjat, és minden évben kitüntetnek két orvost, akik a szakmai életben és a betegellátásban jelentős tevékenységet fejtenek ki, ugyanakkor kamarai munkájuk is példaértékű.
Balaicz Zoltán, Zalaegerszeg alpolgármestere is köszöntőt mondott az ünnepségen, melyen a Liszt Ferenc Általános Iskola diákjai hangszeres műsort adtak elő.
MEGOSZTÁS
-
rövidhírek
80.000 forintért kellett meghalnia - Nyitott porták, nyitott szívek - Tavaszi portanyitogató a Zala-völgyébenTöbb zalaegerszegi helyszínen ültettek fát a VG Kft. munkatársaiVáltozik a zalaegerszegi helyi autóbusz-közlekedés április 26-tólA Fidesz-KDNP frakció a legfontosabb közgyűlési döntésekrőlTojáskeresés sok csokival a Göcseji FalumúzeumbanZalaegerszeg fejlődött a legdinamikusabban 2014-2024 közöttSzombaton húsvéti piac lesz Zalaegerszegen, sonkakóstolóvalNagypénteken is nyitva lesz a zalaegerszegi VásárcsarnokTöbbször reggelizne a magyar úgy, mint húsvétkor, de nincs rá ideje -
rovatunk hírei
Idegenben nyertekAirizer kiemelkedett teljesítményével top 10
A ballagások napja volt a szerda ZalaegerszegenRetro majális, kutya majális, azálea virágzás Zalaegerszegen