Laza Média
Múzeumok Éjszakája - Göcseji Múzeum
2023. JÚNIUS 24., SZOMBAT, 18:00–1:00
Múzeumok Éjszakája Zalaegerszeg
Göcseji Múzeum
Múzeumok éjszakája 2023-ban is!
TRendben vagyunk. Ez a mottója az idei kulturális programkavalkádnak, a Múzeumok éjszakája rendezvényenek, amit június 24-én szombaton este rendeznek meg országszerte. A Göcseji Múzeum is bekapcsolódik a várva várt nyári rendezvénybe, és már most nagyon készülünk, hogy a közönséggel együtt tölthessük az év legrövidebb éjszakáját.
Ezen az estén tovább emelkedik az élményfaktor, mert olyan műsortervvel állunk elő, amin kicsik és nagyok egyaránt jól szórakoznak. Különleges tárlatvezetések, koncertek, hangulatos múzeumkerti programok, szakmai és szórakoztató előadások, workshopok, tematikus séták, gyerekeknek szóló előadások és kincskereső játékok hozzák közelebb a közönséget a művészetek és a tudományok világához.
A belépéshez karszalagot kell igényelni, amit három helyen: a Göcseji Múzeum, a Mindszentyneum és a Göcseji Falumúzeum jegypénztáránál lehet majd megváltani, és ezzel a belépővel további helyszínekre is el lehet jutni.
Partnerünk a Göcseji Falumúzeum, a Mindszentyneum, a Deák Ferenc Megyei és Városi Könyvtár, a Zalaegerszegi Törvényszék, a Magyar Olaj- és Gázipari Múzeum és a Zalaegerszegi Tourinform Iroda.
Jegyezzék fel a naptárba a dátumot: a program június 24-én 18.00 órakor kezdődik!
Részletes műsorismertető:
MEGOSZTÁS
-
rövidhírek
80.000 forintért kellett meghalnia - Nyitott porták, nyitott szívek - Tavaszi portanyitogató a Zala-völgyébenTöbb zalaegerszegi helyszínen ültettek fát a VG Kft. munkatársaiVáltozik a zalaegerszegi helyi autóbusz-közlekedés április 26-tólA Fidesz-KDNP frakció a legfontosabb közgyűlési döntésekrőlTojáskeresés sok csokival a Göcseji FalumúzeumbanZalaegerszeg fejlődött a legdinamikusabban 2014-2024 közöttSzombaton húsvéti piac lesz Zalaegerszegen, sonkakóstolóvalNagypénteken is nyitva lesz a zalaegerszegi VásárcsarnokTöbbször reggelizne a magyar úgy, mint húsvétkor, de nincs rá ideje -
rovatunk hírei
Anyák napja a Göcseji SkanzenbenZALAI ÍZEK NAPJA a Hévízi Termelői PiaconZalaegerszeg Alsóerdei Retro MajálisKutyás beszélgetés II.Tavaszi szomszédoló túra - PetrikeresztúrKis képek és műhelytitkok Nemes László kiállításaHúsvéti fatojás túra ŐrimagyarósdonMűemléki Világnap a Göcseji SkanzenbenKöltészet napja 2025 - Deák Ferenc Megyei és Városi KönyvtárMedvehagyma Napok Csácsbozsokon - Új időpontban! top 10
Változik a zalaegerszegi helyi autóbusz-közlekedés április 26-tólNagypénteken is nyitva lesz a zalaegerszegi VásárcsarnokA gyülekezés alapjog: Zalaegerszegen is demonstrált a MomentumA fiúk körében is népszerű a fodrászat, főleg a barberkedésHorváth Csongor festményei az internet előtti kort idézikPörgős évadzárót kínál a Hotel MentholZalai díjazottak a szombathelyi Szezon tavaszi tárlatonÁprilis 14-től gázvezeték rekonstrukciós munkálatok kezdődnek Zalaegerszegen, a Petőfi utcábanSzombaton húsvéti piac lesz Zalaegerszegen, sonkakóstolóvalNémeth Miklós grafikái ihlették a diákok verseit