2024.03.19., kedd - József, BánkZalaegerszeg időjárása

Állásajánlatok

ADATRÖGZÍTŐ

Címkék: Zalaegerszeg

Munkakör    ADATRÖGZÍTŐ  (1 fő)
Munkavégzés helye    MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8900 ZALAEGERSZEG, DÓZSA GY.  UTCA 51.
Munkarend    KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér
Fogl. jogviszony    MUNKA TÖRVÉNYKÖNYVE SZERINTI
Jelentkezés módja    JELENTKEZÉS: ÖNÉLETRAJZZAL A KREATOR77@FREEMAIL.HU E.MAIL CÍMEN.
JELENTKEZÉS: ÖNÉLETRAJZZAL A KREATOR77@FREEMAIL.HU E.MAIL CÍMEN.

Elvárások
Iskolai végzettség    SZAKKÖZÉPISKOLA, GIMNÁZIUM,
Szakképzettség    NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE
Gyakorlati idő    NINCS
Számítástechnikai ismeretek    IT ALAPISMERETEK,

Megjegyzés    ANGOL VAGY NÉMET NYELVISMERET ELŐNYT JELENT. FIZETÉS MEGBESZÉLÉS , MEGEGYEZÉS SZERINT.

Foglalkoztató    KREÁTOR 2000 PÉNZÜGYI SZOLGÁLTATÓ BETÉTI TÁRSASÁG
Képviselő    VARGÁNÉ SZÁNTAI KATALIN  Telefonszáma 30 / 290-1108
Cím    8900 ZALAEGERSZEG, KIKELET UTCA 6/C