2024.05.02., csütörtök - ZsigmondZalaegerszeg időjárása

Állásajánlatok

Állásajánlat Keszthely (október)

Címkék: Keszthely

2023. 10. 11.

Takarító (2121216868)

Újonnan megnyíló keszthelyi **** superior szálloda Housekeeping részlegére keresünk takarítói munkakörbe munkavállalókat.

Feladatok: • közös területek (liftek, éttermek, konferenciatermek, lobby, teraszok, irodák, személyzeti rész, wellness rész stb.) alapos takarítása...

Pénztáros diákmunka – Keszthely

1.450–2.290 Ft/óra

Legyen az első jelentkezők egyike

Követelmények: • betöltött 17. életév • aktív vagy passzív nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony • 1 évnél nem régebbi tüdőszűrő-eredmény.

Éjszakai recepciós

296.400–330.000 Ft/hó

Állandó éjszakai műszak. Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 296.400–330.000

Keresem

Keresem. Édesség, cukrok, nápolyik, biotermékek, ruhák, ékszerek forgalmazásához keresek embereket. Kötelezettséged nincs! Érdekel? Jelentkezz!

Ebizsu

Pék, édesiparitermék-gyártó

500.000–580.000 Ft/hó

Vezénylés szerint 1 év felett 2 évig. Munkakör kiegészítése: • pék, gyakorlattal rendelkező pék betanított munkás…

Szociális munkás és tanácsadó

222.300–365.000 Ft/hó

Kötetlen, 2 év felett 5 évig. Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 222.300–365 000.

Mekisnek lenni jó!

1.500–1.950 Ft/óra

Szeretnél akár hetente pénzhez jutni? Ezt most nálunk megteheted a QuickPay – előleg – szolgáltatásunkkal! Csatlakozz Te is a Meki csapatához, ahol rugalmas beosztásokkal várnak! Tökéletes suli mellett • munkalehetőség • rugalmas beosztás, heti min 16 órától...