2024.04.20., szombat - TivadarZalaegerszeg időjárása

Irodai adminisztráció ellátására irodával rendelkező munkatársat keresünk

Irodai adminisztráció ellátására irodával rendelkező munkatársat keresünk Zalaegerszegen
Időszakos munka
Ingatlanok bérbeadásával kapcsolatos szolgáltatás igénybevételéhez szükséges ügyintézés (nyomtatványok kitöltése és elektronikus úton továbbítása) ellátására számlaképes, jelenleg is működő irodai tevékenységet végző jelentkezőket várunk Zalaegerszegen.
Munkatársat keresünk kirendeltségi feladatok ellátásához.
Ingatlanközvetítői képesítés a feladatok ellátásához nem szükséges!
Másodállásban is végezhető.
Feladatok:
Előre egyeztetett időpontokban ügyfelek fogadása hétköznapok alkalmával (nem napi rendszerességgel).
Szolgáltatás tájékoztatása, megbízási szerződés ismertetése az ügyfelek részére a személyes találkozás alkalmával.
Nyomtatványok kitöltése, elektronikus úton továbbítása.
Elvárások:
Számlaképesség (vállalkozókat keresünk).
Irodahelyiséggel való rendelkezés, melyben jelenleg is működő irodai tevékenység működik.
Felhasználói szintű számítógépes ismeret.
Számítógép.
Nyomtató (nyomtatás, fénymásolás, szkenner funkció).
Internetkapcsolat.
Munkaidő:
Előre egyeztetett időpontokban ügyfelek fogadása hétköznapok alkalmával
(nem napi rendszerességgel).
Jelentkezéseket kizárólag telefonon várjuk:
Telefon: 06 70 403 6015