2024.03.29., péntek - AgusztaZalaegerszeg időjárása

Állásajánlatok

Műszaki előkészítő - Zalaegerszeg

Címkék: Zalaegerszeg

Az Ön új cége:

Több száz milliós, milliárdos közbeszerzési projektek generálkivitelezésével foglalkozó zalaegerszegi irodával rendelkező családi vállalkozás.

A következő feladatokban számítanak a leendő vállalkozás előkészítőre:

- Árajánlatok készítése generálkivitelezési projektekre
- Megnyert projektek előkészítése
- Tervek alapján mennyiségszámítás
- Alvállakozók és beszállítók versenyeztetése
- Döntés és szerződés előkészítés
- Helyszíni szemlék

Elvárások:

- szakirányú felsőfokú végzettség
- 1-2 éves tapasztalat kivitelezési munkák előkészítésében

Előny: angol vagy német nyelvtudás, TERC program ismerete, FMV, részvétel közbeszerzési projektek előkészítésében

Amit kínálunk:

- Kiemelt bérezés
- Fiatalos csapat, modern légkör
- Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalkozásnál

Mit kell tennie most:

Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót, kattintson az "jelentkezem" gombra és küldje el nekünk frissített Önéletrajzát.