2024.04.26., péntek - ErvinZalaegerszeg időjárása

Állásajánlatok

Takarító munkatársat keresünk

Címkék: Zalaegerszeg

zalaegerszegi egészségügyi intézménybe!
Zalaegerszeg

Magyarország egyik legnagyobb étkeztetéssel és létesítményüzemeltetéssel foglalkozó vállalkozása a Prizma cégcsoport új munkatársat keres zalaegerszegi egészségügyi intézménybe, az alábbi pozícióba.

Takarító

Feladatok:
Kézi takarítási, fertőtlenítési feladatok ellátása;
Közlekedők és szociális helyiségek tisztán tartása;
Szappanadagolók és kézfertőtlenítő szerek folyamatos töltése.
Elvárások:
Megbízhatóság;
Minőségi, korrekt munkavégzés.
Amit kínálunk:
Korrekt munkafeltételek;
Hosszú távú munkalehetőség;
Ingyenes dolgozói étkezés;
Vidéki bejárás támogatás.
Munkarend, munkaidő:
Hétfőtől vasárnapig;
Egyműszakos munkarend, 06:00 - 14:00 között.
Munkavégzés helye:
Zalaegerszeg, Pózva utca.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, keresse kollégánkat telefonon a +36203870783-as számon vagy küldje el önéletrajzát budahazi.andrea@prizma.hu e-mail címre.
Futárszolgálati csomagszállító
Teljes munkaidő
Virtuális Munkaerőpiac Portál
26 napja
kötött nappali munkavégzés
1 év felett 2 évig

Munkakör kiegészítése
ételszállító sofőr

Kapcsolódó nyertes pályázat

Felajánlott havi bruttó kereset (Ft)
0 - 0

Állománycsoport
szakmunkás

Foglalkoztatási jogviszony
Munka Törvénykönyve szerinti

Kér közvetítést?
Nem

Munkavégzés helye
8900 Zalaegerszeg utca

Egy helyen történő foglalkoztatás

Elvárt iskolai végzettség
technikum
szakmunkásképző
szakközépiskola
általános iskola
Megjegyzés
Piacvezető cégcsoportunk ZALAEGERSZEGI szolgáltatási területre keresünk munkatársat ÉTELSZÁLLÍTÓ SOFŐR munkakörbe.
MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI? MIKET BIZTOSÍTUNK NEKED?
-hivatalos, bejelentett munkabért,
-kezdésként egyszerűsített foglalkoztatás,
-kiszámítható, napi 4 órás munkaidőt,
MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?
-a délelőtti órákban eljuttatod a meleg ebédet az egységekbe, valamint összegyűjtöd az ételtároló edényeket
-visszaérkezve a főzőkonyhára gondoskodsz az általad munkavégzéshez használt gépjármű takarításáról, tisztán tartásáról.
MIKOR SZÁMÍTUNK RÁD ÉS A MUNKÁDRA?
-Jellemzően hétfőtől péntekig, délelőttönként.
-Alkalmanként előfordulhat hétvégi munkavégzés!
MILYEN FELTÉTELEK SZÜKSÉGESEK AHHOZ, HOGY A MUNKATÁRSUNK LEGYÉL?
-B kategóriás jogosítvánnyal és gépjármű-vezetési gyakorlattal rendelkezel,
-jó a fizikai erőnléted (az ételszállító edények súlya miatt),
-pontos és kiszámítható vagy, munkádat felelősségteljesen végzed.
HA SZÍVESEN LENNÉL A CSAPATUNK TAGJA, VÁRJUK JELENTKEZÉSED!
Jelentkezésedet, fényképes önéletrajzodat a következő elérhetőségen várjuk:
E-mail cím mutatása itt vmp.munka.hu

Lapcsalád (pdf-tár)
Zalai Napló
Hévíz Keszthely
CÉGBOX
HÍRLEVÉL

Leiratkozás hírlevelünkről

CÍMKÉK