2024.03.29., péntek - AgusztaZalaegerszeg időjárása

Archivum

REHABILITÁCIÓS TANÁCSADÓ

2016. július 18. hétfő, 13:16
Címkék:

Munkakör REHABILITÁCIÓS TANÁCSADÓ (1 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8800 NAGYKANIZSA, PETŐFI UTCA 5

Munkarend KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér
Fogl. jogviszony MUNKA TÖRVÉNYKÖNYVE SZERINTI
Jelentkezés módja FOGLALKOZTATÓNÁL: 8800 NAGYKANIZSA, PETŐFI UTCA 5
SZEMÉLYESEN FÉNYKÉPES SZAKMAI ÖNÉLETRAJZZAL, BÉR MEGJELÖLÉSSEL

Elvárások
Követelmények A 327/2012-ES KORMÁNYRENDELET 1 SZÁMÚ MELLÉKLETÉBEN SZABÁLYOZOTT KÉPESÍTÉS
Iskolai végzettség FŐISKOLA, EGYETEM,
Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE
Gyakorlati idő 1 ÉV FELETT 2 ÉVIG

Megjegyzés A MUNKAKÖR ELLÁTÁSÁHOZ SZÜKSÉGES A 327/2012-ES KORMÁNYRENDELET 1 SZÁMÚ MELLÉKLETÉBEN SZABÁLYOZOTT KÉPESÍTÉS. FÉNYKÉPES SZAKMAI ÖNÉLETRAJZOT LEHET KÜLDENI BÉRIGÉNY MEGJELÖLÉSÉVEL AZ INFO@KANIZSAREHAB.HU E-MAILCÍMRE 2016.08.10.-IG.

Foglalkoztató KANIZSA REHAB NONPROFIT KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG
Képviselő LÉRÁNTNÉ MÁTÉS VALÉRIA Telefonszáma . / .
Cím 8800 NAGYKANIZSA, PETŐFI UTCA 5

HETI TÉMA