2024.03.29., péntek - AgusztaZalaegerszeg időjárása

Archivum

GYÁRTÁS ELŐKÉSZÍTŐ

2016. július 16. szombat, 09:28
Címkék:

Munkakör GYÁRTÁS ELŐKÉSZÍTŐ (1 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8900 ZALAEGERSZEG, ADY E. UTCA 2
Munkarend KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér
Fogl. jogviszony MUNKA TÖRVÉNYKÖNYVE SZERINTI
Jelentkezés módja SZEMÉLYESEN, E-MAILBEN, TELEFONON: 92/550-061 ILLETVE WHC.ZALAEGERSZEG@WHC.HU
SZEMÉLYESEN, E-MAILBEN, TELEFONON: 92/550-061 ILLETVE WHC.ZALAEGERSZEG@WHC.HU
Kölcsönzés várható? Igen

Elvárások
Iskolai végzettség GIMNÁZIUM, SZAKKÖZÉPISKOLA, TECHNIKUM,
Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE
Gyakorlati idő NINCS

Megjegyzés GYÁRTÁS TERVEZÉS ÉS MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTÉS A FELADAT. MINIMUM ÉRETTSÉGI ELVÁRÁS. ANGOL NYELVTUDÁS ELŐNYT JELENT. MUNKAIDŐ: 8.00-16.00 FIZETÉS MEGBESZÉLÉS, MEGEGYEZÉS SZERINT. BÉREN KÍVÜLI JUTTATÁS: CAFETERIA, BEJÁRÁS TÁMOGATÁSA. JELENTKEZNI LEHET SZEMÉLYESEN, TELEFONON, E-MAILBEN. TEL.: 92/550-061 E-MAIL: WHC.ZALAEGERSZEG@WHC.HU KERESNI LEHET: GÁNGÓ RENÁTA

Foglalkoztató WHC SZEMÉLYZETI SZOLGÁLTATÓ KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG
Képviselő GÁNGÓ RENÁTA Telefonszáma 92 / 550-061
E-mail cím: whc.zalaegerszeg@whc.hu
Cím 8900 ZALAEGERSZEG, ADY E. UTCA 2
www.whc.hu

HETI TÉMA