2024.05.04., szombat - Mónika, FlóriánZalaegerszeg időjárása

Archivum

PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ

2016. június 24. péntek, 14:47
Címkék:

Munkakör PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ (1 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8925 BÚCSÚSZENTLÁSZLÓ, ARANY J ÚT 17.
Munkarend KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér
Fogl. jogviszony KÖZALKALMAZOTTI (KJT.)
Jelentkezés módja A BUCSUSZENTLASZLO@T-ONLINE.HU CÍMEN ÖNÉLETRAJZZAL.
A BUCSUSZENTLASZLO@T-ONLINE.HU CÍMEN ÖNÉLETRAJZZAL.

Elvárások
Iskolai végzettség FŐISKOLA, SZAKKÖZÉPISKOLA,
Szakképzettség SZÁMVITELI SZAKÜGYINTÉZŐ, PÉNZÜGYI SZAKÜGYINTÉZŐ
Gyakorlati idő NINCS

Foglalkoztató FŐVÁROSI ÖNKORM. FOGYATÉKOSOK ÉS PSZICHIÁTRIAI BETEGEK OTTHONA
Képviselő ÓDOR RICHÁRD Telefonszáma 30 / 993 64 66
E-mail cím: bucsuszentlaszlo@t-online.hu
Cím 8925 BÚCSÚSZENTLÁSZLÓ, ARANY J UTCA 17.

HETI TÉMA