Archivum
Döntetlen a rangadón
ZTK FMVas - Répcelak 4:4 (3496 : 3494)
Szuperligás férfi tekemérkőzés, Zalaegerszeg.
A második helyen álló egerszegiek a harmadik helyen tanyázó vasiakat fogadták. A mérkőzés rangadónak számított. A hazaiak győzni szerettek volna, hogy minél nagyobb pontelőnnyel várják a rájátszást a vasiak előtt. A vendégek viszont, akár csak ősszel Répcelakon, meglepetésre készültek. Az első három pár után vezettek is. A folytatásban is egy ideig szaladt a répcelaki "szekér", aztán a hazaiak percei következtek. Már győztesnek látszottak, de az utolsó dobások nem sikerültek, és a végén Kozma bravúros 9-ese kellett a pontmentéshez.
Eredmények (elöl a hazaiak): Nemes (610 fa) - Ritter (614 fa), 0:1, Farkas S. (598) - Farkas I. (558), 1:1, Járfás Sz.(Pákai) (569) - Vörös (574), 1:2, Fehér Z. (595) - Babos (575), 2:2, Botházy (Kozma) (556) - Pete (594), 2:3, Fehér L. (568) - Móricz (573), 2:4.
A több ütött fáért járó 2 pontot, a ZTK FMVas kapta, így alakult ki, a 4:4-es végeredmény.
MEGOSZTÁS
-
rövidhírek
80.000 forintért kellett meghalnia - Nyitott porták, nyitott szívek - Tavaszi portanyitogató a Zala-völgyébenTöbb zalaegerszegi helyszínen ültettek fát a VG Kft. munkatársaiVáltozik a zalaegerszegi helyi autóbusz-közlekedés április 26-tólA Fidesz-KDNP frakció a legfontosabb közgyűlési döntésekrőlTojáskeresés sok csokival a Göcseji FalumúzeumbanZalaegerszeg fejlődött a legdinamikusabban 2014-2024 közöttSzombaton húsvéti piac lesz Zalaegerszegen, sonkakóstolóvalNagypénteken is nyitva lesz a zalaegerszegi VásárcsarnokTöbbször reggelizne a magyar úgy, mint húsvétkor, de nincs rá ideje -
rovatunk hírei
Atlétikai hírek a szezon végén top 10
A ballagások napja volt a szerda ZalaegerszegenRetro majális, kutya majális, azálea virágzás Zalaegerszegen