Vezető hírek
Végzősök Fája a Béke-ligetben
A tervek szerint ezt követően minden évben sor kerül majd a Végzősök Fájának elültetésére. A ceremónián az iskolák képviselőin túl, részt vett többek között Balaicz Zoltán polgármester, valamit Juhász Előd János, a Zalaegerszegi Városi Diákönkormányzat diákpolgármestere. A juharfát a ballagó diákokkal közösen ültette el a polgármester.
Új formában köszöntik a ballagókat
Balaicz Zoltán a végzősöket köszöntve elmondta: néhány év múlva, mikor a fák növekedni kezdenek és a most ballagó fiatalok is idősebbé válnak, nagyon jó lesz ide visszatérni, hogy felidézzék kicsit az önfeledt diákéveket.
A faültetés végén az iskolák képviselői színes léggömböket engedtek a magasba. A rendezvény a Városi Hangverseny- és Kiállítóteremben folytatódott, ahol a tanulmányi- és sportversenyeken eredményesen szereplő tanulókat jutalmazták.
MEGOSZTÁS
-
rövidhírek
Áthelyezik a Kosztolányi Dezső utcában az egyik buszmegállótNe váljon adathalász csalás áldozatává!Támogatásban részesült az Andrássy-Szapáry vízimalom és környékeNavracsics: Decentralizáltabb fejlesztéspolitika megvalósítása a célElkészült az új szennyvízrendszerÚtfelújítás és forgalomkorlátozás366 millió forint érkezettPénzügyi vonatkozású kérdés és panasz esetén idén is díjmentesen segít a Pénzügyi Navigátor Tanácsadó Irodahálózat (PNTI)Pályázati felhívás iskolafogászati körzet ellátásáraPályázati felhívás-Ingatlanértékesítés -
rovatunk hírei
Hetven magas kőris a Göcseji útonUtazók és útonállók a középkorbanA gyalogosoknak is figyelniük kellMúzeumi tárgyak gyertyafénybenFriss lapszám pdf-formátumban30 férőhelyes parkoló épülAz „umcacca-érzés” erkölcstelen voltKészülnek a tavaszi nyitásraJelentősen átalakul a ma ismert világunkA kórház és a város együtt ünnepel top 10
MAGA LESZ A FÉRJEMVidéki „idill”? Zalaegerszegi Magbörze 2023.Busójárás az Erzsébet térenMúzeumi kerengő I. Életbátorság - Al Ghaoui Hesna előadásaÁLL A BÁLA pillangók szabadok30 férőhelyes parkoló épülCsaládfakutatás