2024.04.26., péntek - ErvinZalaegerszeg időjárása

Állásajánlatok

BÁRMIXER

Címkék: Állás, Keszthely

Munkakör    BÁRMIXER  (2 fő)
Munkavégzés helye    MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8360 KESZTHELY, VIVIERA BEACH, CSÍK F SÉTÁNY 3
Munkarend    VEZÉNYLÉS SZERINT
Felajánlott bruttó havi bér
Juttatás    SZÁLLÁS BIZTOSÍTOTT, EGÉSZ ORSZÁG TERÜLETÉRŐL VÁRJÁK A JELENTKEZŐKET.
Munka körülmények    VEZÉNYLÉS SZERINTI MUNKAIDŐ, ÉJSZAKAI MUNKAVÉGZÉSSEL.
Fogl. jogviszony    MUNKA TÖRVÉNYKÖNYVE SZERINTI
JELENTKEZÉS ELŐTT TELEFONOS EGYEZTETÉS SZÜKSÉGES.

Elvárások
Iskolai végzettség    SZAKISKOLA, SZAKMUNKÁSKÉPZŐ, SZAKKÖZÉPISKOLA,
Szakképzettség    VENDÉGLÁTÓ ELADÓ
Gyakorlati idő    0 ÉV FELETT 1 ÉVIG

Megjegyzés

Foglalkoztató
Foglalkoztató    VIVIERA BEACH SZOLGÁLTATÓ KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG
Képviselő    YEMA IBRAHIMKHAIL  Telefonszáma 70 / 426-19-89
E-mail cím:    info@viviera.hu
Cím    8360 KESZTHELY, MÓRICZ ZSIGMOND UTCA 2.

Lapcsalád (pdf-tár)
Zalaegerszeg
Zalai Napló
Hévíz Keszthely
CÉGBOX
HÍRLEVÉL

Leiratkozás hírlevelünkről

CÍMKÉK