2024.04.26., péntek - ErvinZalaegerszeg időjárása

Állásajánlatok

Sorvezető

Címkék: Zalaegerszeg

Sorvezető

Zalaegerszegi gyáregységünk csapatába keresünk kollégákat
 az alábbi munkakörbe

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:
a sorvezető számára kijelölt terület (sor, folyamat) részletes ismerete; a kijelölt területen dolgozó operátorok irányítása, felügyelete, szükséges képzésének koordinálása;
munka és pihenőnapok elrendelése, szabadságok kiadása, tervezése; a kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése (dolgozói nyilvántartás, termelési adatok); az adott terület előírás szerinti működésének biztosítása; a kiadott terv legyártásának megszervezése és az eredmények ellenőrzése; műszakátadás és átvétel zökkenőmentes biztosítása; a hibamegelőzésben, ill. a hibaelhárításban való aktív részvétel; beosztottak motiválása.
rendelkezel minimum szakmunkás iskolai végzettséggel; van vezetői/sorvezetői tapasztalatod gyártókörnyezetben;
jó kommunikációs készséggel bírsz; kiváló a konfliktuskezelési képességed.
Előnyként értékeljük:
közvetlen termelésirányítási gyakorlatod; műszaki és számítástechnikai ismeretekben való jártasságod.
Amiért érdemes nálunk dolgoznod: alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, havi bónusz; professzionális, modern munkakörnyezet; szakmai fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):
Gyártás, Termelés
Termelésirányítás
Műszakvezető
Szükséges tapasztalat:
1-3 év szakmai tapasztalat
Szükséges végzettség:
Szakiskola / szakmunkás képző
Szükséges nyelvtudás:
Nem igényel nyelvtudást
Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő
Munkavégzés helye:
Zalaegerszeg

Lapcsalád (pdf-tár)
Zalai Napló
Hévíz Keszthely
CÉGBOX
HÍRLEVÉL

Leiratkozás hírlevelünkről

CÍMKÉK