2024.04.24., szerda - GyörgyZalaegerszeg időjárása

Archivum

ELADÓ (FOTÓBOLTBA)

2016. július 10. vasárnap, 08:17
Címkék:

Munkakör ELADÓ (FOTÓBOLTBA) (1 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8360 KESZTHELY, FEJÉR GYÖRGY ÚT
Munkarend KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér
Munka körülmények MUNKAVÉGZÉS: 10-18 ÓRA KÖZÖTT
Fogl. jogviszony MUNKA TÖRVÉNYKÖNYVE SZERINTI
Jelentkezés módja FOGLALKOZTATÓNÁL: 8360 KESZTHELY,
SZEMÉLYES JELENTKEZÉS ELŐTT EGYEZTETÉS TELEFONON A FOGLALKOZTATÓVAL: JUHÁSZ ZSOLT: 06-30/701-7952

Elvárások
Követelmények GINOP PÁLYÁZATBAN VALÓ RÉSZVÉTEL MIATT ELSŐSORBAN A CÉLCSOPORTBA TARTOZÓK JELENTKEZÉSÉT VÁRJÁK
Iskolai végzettség SZAKKÖZÉPISKOLA, SZAKMUNKÁSKÉPZŐ,
Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE
Gyakorlati idő 1 ÉV FELETT 2 ÉVIG

Megjegyzés

Foglalkoztató
Foglalkoztató JUHÁSZ ZSOLT EV.
Képviselő JUHÁSZ ZSOLT Telefonszáma 30 / 701-79-52
Cím 8360 KESZTHELY, FEJÉR GYÖRGY ÚT 2.

HETI TÉMA
Lapcsalád (pdf-tár)
Zalaegerszeg
Zalai Napló
Hévíz Keszthely
CÉGBOX
HÍRLEVÉL

Leiratkozás hírlevelünkről

CÍMKÉK