2024.04.27., szombat - ZitaZalaegerszeg időjárása

Archivum

ÉLELMISZERBOLTI ELADÓ

2016. július 06. szerda, 15:21
Címkék:

Munkakör ÉLELMISZERBOLTI ELADÓ (1 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8360 KESZTHELY, PENNY MARKET - CSAPÁS ÚT 6.
Munkarend KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér 129000 Ft
Munka körülmények MUNKAVÉGZÉS: 7-17 ÓRA KÖZÖTT
Fogl. jogviszony MUNKA TÖRVÉNYKÖNYVE SZERINTI
Jelentkezés módja FOGLALKOZTATÓNÁL: 8360 KESZTHELY, PENNY MARKET -
JELENTKEZÉS ELŐTT EGYEZTETÉS TELEFONON: NAGY GÁBOR: 06-30/611-8477 VAGY NAGY.G75@GMAIL.HU

Elvárások
Iskolai végzettség SZAKKÖZÉPISKOLA,
Szakképzettség KERESKEDŐ-BOLTVEZETŐ, ÉLELMISZER- ÉS VEGYIÁRU ELADÓ, ABC ELADÓ
Gyakorlati idő 1 ÉV FELETT 2 ÉVIG

Megjegyzés

Foglalkoztató
Foglalkoztató KANIZSA HÚS 2000. KFT.
Képviselő NAGY GÁBOR Telefonszáma 30 / 611-8477
Cím 8360 KESZTHELY, PENNY MARKET - CSAPÁS ÚT 6.

HETI TÉMA
Lapcsalád (pdf-tár)
Zalaegerszeg
Zalai Napló
Hévíz Keszthely
CÉGBOX
HÍRLEVÉL

Leiratkozás hírlevelünkről

CÍMKÉK