2024.05.04., szombat - Mónika, FlóriánZalaegerszeg időjárása

Archivum

TEHERGÉPKOCSI VEZETŐ

2016. június 24. péntek, 14:38
Címkék:

Munkakör TEHERGÉPKOCSI VEZETŐ (5 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8360 KESZTHELY, ÉS KÜLFÖLD (NÉMETORSZÁG)
Munkarend VEZÉNYLÉS SZERINT
Felajánlott bruttó havi bér
Juttatás SZÁLLÁS MEGOLDOTT - AZ EGÉSZ ORSZÁG TERÜLETÉRŐL VÁRJÁK A JELENTKEZŐKET
Fogl. jogviszony MUNKA TÖRVÉNYKÖNYVE SZERINTI
JELENTKEZÉS TELEFONON VAGY E-MAILBEN: VARGA NORBERT: 06-20/485-6045 VAGY 0049 15115363649 VAGY EVARGA@T-ONLINE.DE

Elvárások
Követelmények C ILLETVE CE KATEGÓRIÁS JOGOSITVÁNY ÉS ALAPFOKÚ NÉMET NYELVTUDÁS SZÜKSÉGES
Iskolai végzettség SZAKKÖZÉPISKOLA,
Szakképzettség NEM ISMERT
Gyakorlati idő 1 ÉV FELETT 2 ÉVIG
Gépjárművezetői ismeretek "C1" TEHERGÉPKOCSI (7,5 TONNÁIG)

"C1+E" TEHERGÉPKOCSI (7,5 TONNÁIG) + NEHÉZPÓTKOCSI

Megjegyzés MÜNCHEN KÖRNYÉKI TERÍTÖ JELLEGÜ MUNKÁRA KERESEK SOFÖRÖKET 12 18 ILL. 40 TONNÁS TEHERAUTÓRA. AZONNALI KEZDÉS. FELTÉTEL: C ILLETVE CE KATEGÓRIÁS JOGOSÍTVÁNY, ÉRVÉNYES GKI ÉS DIGITÁLIS TACHOGRÁF KÁRTYA, VEZETÉSI TAPASZTALAT, ALAPFOKÚ NÉMET NYELVTUDÁS, SZEMÉLYAUTÓ. CÉGÜNK KÖZEL 15 ÉVES MŰKÖDÉSI MÚLTRA TEKINT VISSZA A HÜTÖTT ÁRÚ SZÁLLÍTMÁNYOZÁS TERÜLETÉN. HOSSZÚTÁVÚ, BIZTOS MUNKALEHETŐSÉGET KÍNÁLOK A MUNKAVÁLLALÓK SZÁMÁRA VERSENYKÉPES FIZETÉSSEL, FEJLŐDÉSI LEHETŐSÉGGEL. TEL.: 0036 204856045, 0049 15115363649

Foglalkoztató
Foglalkoztató VELED-ÉRTED SZOCIÁLIS SZÖVETKEZET
Képviselő VARGA NORBERT Telefonszáma 20 / 485-6045
Cím 7251 KAPOSPULA, SZÉCHENYI ÚT 51.
szocszov.szentes@gmail.com

HETI TÉMA