2024.04.26., péntek - ErvinZalaegerszeg időjárása

Archivum

VALUTAPÉNZTÁROS

2016. július 06. szerda, 15:19
Címkék:

Munkakör VALUTAPÉNZTÁROS (1 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8380 HÉVÍZ, KÖLCSEY UTCA 4.
Munkarend KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér
Fogl. jogviszony MUNKA TÖRVÉNYKÖNYVE SZERINTI
Jelentkezés módja FOGLALKOZTATÓNÁL: 8380 HÉVÍZ,
SZEMÉLYES JELENTKEZÉS ELŐTT EGYEZTETÉS TELEFONON A FOGLAKOZTATÓVAL: 06-30/465-4417 VAGY 06-20/332-9332

Elvárások
Követelmények VALUTAPÉNZTÁROS SZAKKÉPESÍTÉS ÉS ALAPFOKÚ ANGOL VAGY NÉMET NYELVISMERET SZÜKSÉGES; ERKÖLCSI BIZONYÍTVÁNY SZÜKSÉGES
Iskolai végzettség GIMNÁZIUM, SZAKKÖZÉPISKOLA,
Szakképzettség VALUTAPÉNZTÁROS ÉS VALUTA-ÜGYINTÉZŐ
Gyakorlati idő 1 ÉV FELETT 2 ÉVIG
Nyelvtudás ANGOL (ALAPSZINTŰ NYELVISMERET)
NÉMET (ALAPSZINTŰ NYELVISMERET)

Foglalkoztató
Foglalkoztató AJSA-KÜHNE KFT.
Képviselő SCHMIDT PÉTER Telefonszáma 30 / 465-4417
Cím 8380 HÉVÍZ, VAJDA ÁKOS UTCA 1

HETI TÉMA