2024.05.05., vasárnap - GyörgyiZalaegerszeg időjárása

Archivum

BÁDOGOS

2016. június 24. péntek, 14:48
Címkék:

Munkakör BÁDOGOS (1 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8981 GELLÉNHÁZA, OLAJBÁNYÁSZ KÖRÚT 12.
Munkarend KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér
Fogl. jogviszony MUNKA TÖRVÉNYKÖNYVE SZERINTI
TELEFONON: 20/938-9847

Elvárások
Iskolai végzettség SZAKMUNKÁSKÉPZŐ,
Szakképzettség BÁDOGOS ÉS ÉPÜLETBÁDOGOS
Gyakorlati idő NINCS

Megjegyzés SZAKKÉPZETTSÉG HIÁNYÁBAN, GYAKORLATTAL RENDELKEZŐ MUNKAVÁLLALÓK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJÁK. MUNKAVÉGZÉS ZALAEGERSZEGEN ÉS KÖRNYÉKÉN. FIZETÉS MEGBESZÉLÉS, MEGEGYEZÉS SZERINT. JELENTKEZÉSEKET TELEFONON VÁRJA A MUNKÁLTATÓ. TEL.: DÉNES PÁL - 20/938-9847

Foglalkoztató
Foglalkoztató VIP-SZER KFT.
Képviselő DÉNES PÁL Telefonszáma 20 / 938-9847
Cím 8981 GELLÉNHÁZA, OLAJBÁNYÁSZ KÖRÚT 12.

HETI TÉMA