2024.04.19., péntek - EmmaZalaegerszeg időjárása

Archivum

ÉLELMISZERBOLTI ELADÓ

2016. július 06. szerda, 15:34
Címkék:

Munkakör ÉLELMISZERBOLTI ELADÓ (1 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8900 ZALAEGERSZEG, PLATÁN SOR 8/A

Munkarend KÉT MŰSZAK: DE.-DU.
Felajánlott bruttó havi bér
Fogl. jogviszony MUNKA TÖRVÉNYKÖNYVE SZERINTI
TELEFONON: 30/3329-959

Elvárások
Iskolai végzettség SZAKMUNKÁSKÉPZŐ,
Szakképzettség ÉLELMISZER- ÉS VEGYIÁRU ELADÓ, ABC ELADÓ
Gyakorlati idő NINCS

Megjegyzés 7 ÓRÁS FOGLALKOZTATÁS. 2 MŰSZAK. FIZETÉS MEGBESZÉLÉS, MEGEGYEZÉS SZERINT. SZAKMAI VÉGZETTSÉG ELŐNYT JELENT. SZAKMAI VÉGZETTSÉG HIÁNYÁBAN GYAKORLATTAL RENDELKEZŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJA A MUNKÁLTATÓ. JELENTKEZÉSEKET TELEFONON VÁRJÁK. KERESNI LEHET: BOLTVEZETŐ - 30/3329-959

Foglalkoztató MECSEK ÉLELMISZER ÉS VEGYIÁRU KERESKEDELMI ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG
Képviselő BOLTVEZETŐ Telefonszáma 30 / 3329-959
Cím 8900 ZALAEGERSZEG, PLATÁN SOR 8/A
www.mecsekfuszert.hu

HETI TÉMA